REKLAMA

Pomysł na weekend

Weekend za pasem. Macie już pomysł na jego spędzenie? A może odwiedzicie nasze lokalne atrakcje, takie jak Minieuroland?

Park Miniatur „Minieuroland” nieprzerwanie od 3 lat jest jedną z największych atrakcji ziemi kłodzkiej. Dziś odwiedzając obiekt możemy zobaczyć ponad 40 miniatur słynnych budowli z całego świata.
Słynna, owiana legendami Fontanna di Trevi z Wiecznego Miasta, jak nazywany bywa Rzym. Monumentalna Wieża Eiffla. Drezdeński kompleks pałacowy Zwinger. Statua Wolności, będąca symbolem Nowego Jorku i Stanów Zjednoczonych – to tylko niektóre makiety słynnych budowli świata, które znajdują się na terenie kłodzkiego Parku Miniatur.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Pomysł na weekend

Obrazek użytkownika Tomi
  • Tomi
  • 24-06-2018

Każdy by wybudował gdyby dostał takie wsparcie jakie dał były bez podpisania partnerstwa ale trudno jest OK .Tylko czas płacić czynsz zrównoważony dla wszystkich bez promocji w końcu to biznes .

Uczestnicy podczas części teoretycznej

Uczniowie z całej Polski będą rywalizować w 17. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”. Trwa rejestracja szkół na wydarzenie, które odbędzie się już 20 maja 2019 roku w Nowej Rudzie.

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×