REKLAMA

Bądź eko - wymień żarówkę!

Przynieść starą żarówkę, nową energooszczędną żarówkę LED otrzymasz za darmo.

W powiecie kłodzkim ruszają kolejne eko-eventy związane z wymianą żarówek.

W tym tygodniu spotkania odbędą się w:
14 października- środa - Kudowa-Zdrój - Pod Urzędem Miejskim
15 października - czwartek - Lewin Kłodzki - Pod Urzędem Gminy
16 października- piątek - Szczytna - Zielony Kryształ Ziemi Kłodzkiej - Deptak

Start wszystkich wydarzeń o godz. 10.00
Na spotkanie można przynieść starą żarówkę. Nową energooszczędną żarówkę LED otrzyma się wówczas za darmo. W czasie eventów rozdanych zostanie ponad 4 tysiące energooszczędnych żarówek LED. Razem z pakietem materiałów edukacyjnych, w których zawarte będą przydatne, proekologiczne informacje i porady.

Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci – w czasie eventów organizowane będą konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami. Będą nimi np. robot napędzany energią słoneczną, czy edukacyjny mini-kosz na śmieci. Najmłodszym zostaną rozdane również kolorowanki w tematyce ekologicznej, kredki i inne drobne gadżety. W czasie wydarzenia prowadzona będzie również prezentacja w pełni elektrycznego samochodu elektrycznego, jako pro-ekologicznego środka transportu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Bądź eko - wymień żarówkę!

Druga fala pandemii skutkuje zwiększoną liczbą wniosków o wsparcie działań przeciwkryzysowych samorządów, systemu ochrony zdrowia, służb sanitarnych, ośrodków pomocy społecznej i innych instytucji przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Aby usprawnić proces zamawiania wsparcia w marcu powstała „Platforma Wsparcia WOT”, dzięki której proces wnioskowania o pomoc wojska został maksymalnie uproszczony i odbiurokratyzowany.

Fot. MM

Protestujący w obronie praw kobiet zebrali sie przed biurem senatorskim Aleksandra Szweda z PiS.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×