REKLAMA

Będzie chodnik w Bierkowicach

Mieszkańcy Bierkowic przez wiele lat domagali się chodnika, który poprawiłby bezpieczeństwo w ich miejscowości, przez którą przebiega ruchliwa droga wojewódzka z Kłodzka do Wałbrzycha.

W 2018 roku gmina wspólnie z województwem wybudowała ponad 250 metrów chodnika. - Szkoda, że nie dociągnęli go do skrętu na osiedle. Tam mieszkają 32 rodziny. One dalej muszą chodzić poboczem ruchliwej szosy – oceniał mieszkanka Bierkowic. - Wychodzi na to, że na te brakują 100 metrów chodnika poczekamy kolejne 10 lat – dodaje. Zbigniew Tur, nowy wójt gminy Kłodzko deklaruje, że już w 2019 roku przygotowana zostanie dokumentacja techniczna na budowę brakującego odcinka chodnika.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Będzie chodnik w Bierkowicach

Kłodzka biblioteka z ministerialną dotacją z programu partnerstwo dla książki.

2 miliony, siedem, a może jeszcze więcej?. Czy i jakie odszkodowanie uderzy w kłodzki samorząd?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×