REKLAMA

Sołtyski z dyplomami

W gminie Kłodzko jest ich aż 35! 

Każdy działa najlepiej jak potrafi. Bardzo często ich zaangażowanie i praca, okupione są poświęconym czasem i trudem. W tym roku do konkursu Sołtys Roku gmina wiejska Kłodzko nominowała dwie panie: Teresę Biel-Lutosławską, sołtysa Szalejowa Górnego i Halinę Witos, sołtysa Ołdrzychowic. Wojewoda dolnośląski, Paweł Hreniak wręczył już nagrody w tym konkursie. Wyróżnienia przyznawane są m.in. za organizację inicjatyw związanych z aktywizacją mieszkańców oraz działalność na rzecz wsparcia kultury i miejscowego folkloru. Kandydatki z gminny Kłodzko wyróżnień nie dostały, jednie dyplomy, ale nie zmienia to faktu, że są supergospodarzami.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Sołtyski z dyplomami

Ulatniający się gaz może być zabójczy, dlatego należy być szczególnie ostrożnym przy jego używaniu. Lokatorzy jednego z budynków w miejscowości Ławica najedli się sporo strachu, kiedy okazało się, że z jednego z mieszkań ulatnia się gaz.

Czasopismo Wspólnota opublikowało ranking sfeminizowania samorządów. Pod lupę wzięto gminy, powiaty i województwa. Jeśli w jakimś samorządzie rządzą wyłącznie panie, przyznano mu 100 punktów (%), ale takich babskich rzeczpospolitych nie było. Za to 40 gmin i 7 powiatów otrzymało wskaźnik 0 procent, co oznacza zerowy udział pań w lokalnych rządach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×