REKLAMA

Wypijesz i zjesz

http://www.pod-przelecza.pl/

Plenerowe warsztaty piwowarskie i serowarskie w Rzeczce

Plenerowe warsztaty piwowarskie i serowarskie odbędą się w sobotę 23 września w Rzeczce w gminie Walim. Pomiędzy godz. 14 a godz. 19 w agroturystyce i restauracji „Pod Przełęczą” planowane są m.in.: konkursy, animacje dla dzieci, darmowe degustacje domowych trunków. Impreza rozpocznie się tradycyjnie od warzenia domowego piwa.
Wstęp bezpłatny!

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Wypijesz i zjesz

Obrazek użytkownika Pavlo
  • Pavlo
  • 13-09-2017

Już PiS tam wam celników wyśle :D skończy się degustacja darmowych trunków :D
Obrazek użytkownika Salvo
  • Salvo
  • 13-09-2017

Są ważniejsi Pavlo , tzw cwani ,sprytni i z lepkimi łapkami ,co im się w wyniku wyrafinowania i różnych sztuczek oraz przynależności do grona swoich i nietykalnych udało ogołocić skarb państwa i Polaków na ogromne , przerażające sumki , w różnych skandalicznych i niewybaczalnych aferach .No cóż kaskę należy oddać z nawiązką tę złupioną , nie ma to i tamto i układy pękają jak bańka mydlana . Skończyły się czasy , Polska się broni , walczy o ład i porządek . Idzie nowe !

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×