REKLAMA

WHO uspokaja: koronawirus nie zagraża wodzie z kranu 

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) informuje, że nie istnieje zagrożenie dla systemów wodociągowych jako formy rozprzestrzeniania koronawirusa. 

WHO uspokaja, że żadne dodatkowe zabezpieczenia dotyczące wody pitnej dostarczanej przez przedsiębiorstwa wodociągowe nie są potrzebne!

Stosowane procesy dezynfekcji wody zapewniają szybką inaktywację wirusa COVID-19. 
WHO informuje, że obecnie nie ma żadnych dowodów na przeżycie wirusa w wodzie pitnej.
Nie można się zarazić poprzez wodę pitną płynącą z wodociągów.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): WHO uspokaja: koronawirus nie zagraża wodzie z kranu 

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×