REKLAMA

Diler na motorowerku

Policjanci z kłodzkiej drogówki zatrzymali motorowerzystę. 28-latek zachowywał się bardzo nerwowo. Okazało się, że miał powód i to niejeden.

- Policjanci podczas kontroli znaleźli przy mieszkańcu powiatu kłodzkiego narkotyki. Okazało się, że motorowerzysta ma przy sobie amfetaminę oraz marihuanę. Z zabezpieczonej ilości można byłoby przygotować kilkadziesiąt porcji narkotyków – informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy kłodzkiej policji. - Ujawniono też 50 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ponadto 28-latek nie posiadał przy sobie dowodu rejestracyjnego jednośladu oraz obowiązkowej polisy OC – dodaje oficer prasowa. Diler-motorowerzysta został zatrzymany w policyjnym areszcie. Odpowie za popełnione wykroczenia, a także przed sądem za posiadanie środków odurzających. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Diler na motorowerku

Obrazek użytkownika Gazda
  • Gazda
  • 28-09-2018

A ten z FOZZ dostał tylko 2, 5 a skala jego uczynku 100000000000000 razy większa no i co pohulał to pohulał za te miliardy złupione przez prawie trzydzieści lat cieszył się wolnością i dobrobytem , tak jak wielu cwanych z układami z czasów postkomuny daleko nie szukać , kiedy wreszcie będą ukarani a ich majątki skonfiskowane , obiecywał nam PIS wszak skuteczne państwo sprawiedliwe , jak ci mogli i byli nieukarani to ten człek też nie powinien być , nie ma sprawiedliwości czekamy na SKUTECZNE PAŃSTWO I SPRAWIEDLIWE , W STOSUNKU DO CWANIAKÓW Z UKŁADAMI JEGO KARA JEST OLBRZYMIA I NIESPRAWIEDLIWA .
Obrazek użytkownika Kska
  • Kska
  • 28-09-2018

To się nazywa zachęcanie do wielkich afer i złodziejstw , bezkarność , lub drobna kara dla wielkich złodziei z układu .

Każda pliszka swój ogonek chwali. Nie inaczej zachowują się politycy i samorządowcy. Dlatego każdy sukces, a nawet pseudosukces ma tylu ojców i matek...

To już pewne. Reaktywują linię.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×