REKLAMA

Złodziej alkoholu

Kradł whisky ze sklepu.

Policjanci z powiatu kłodzkiego zatrzymali mężczyznę, który ze sklepu w Bystrzycy Kłodzkiej kradł whisky. Funkcjonariuszom w ujęciu sprawcy pomógł monitoring. Okazało się, że 32-latek ma na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa. Zatrzymanemu teraz grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Do Komisariatu Policji wpłynęło zawiadomienie dotyczące kradzieży przez nieznanego sprawcę alkoholu w sklepie w Bystrzycy Kłodzkiej. Okazało się, że sprawca wykorzystywał moment kiedy nikogo nie było w pobliżu, wynosił po butelce whisky. Wartość skradzionego mienia oszacowano na 750 zł. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, który zarejestrował całe zajście. Funkcjonariusze szybko ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Bystrzycy Kł. Policjanci ponadto udowodnili zatrzymanemu dwa włamania do piwnicy skąd kradł węgiel oraz kradzież sprzętu gospodarstwa domowego na szkodę osób najbliższych. Jak ustalili funkcjonariusze, dla 32-letniego mieszkańca Bystrzycy Kł. był to pierwszy konflikt z prawem. Podejrzanemu za przestępstwa, których się dopuścił, grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Złodziej alkoholu

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Była szefową noworudzkiego biura poselskiego Michała Dworczyka, została prezesem Uzdrowiska Lądek – Długopole. O przyszłości uzdrowiska, jego problemach i zmianach jakie nastąpią rozmawiamy z Joanną Walaszczyk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×