REKLAMA

Będą kanalizować

Na Sokółce w Polanicy-Zdroju. W Starym Wielisławiu i Szalejowe Górnym.

Polnica-Zdrój i gmina wiejska Kłodzko ma wspólny cel. Dwie gminy chcą budować sieć kanalizacyjną. Kolektor sanitarny ma dotrzeć do Sokółki w Polanicy-Zdroju oraz do Starego Wielisławia i Szalejowa Górnego w gminie Kłodzko. Aby taka inwestycja mogła ruszyć trzeba najpierw rozszerzyć aglomerację Polanicy-Zdroju o Stary Wielisław oraz Szalejów Górny. Zwiększy to szanse obu gmin na pozyskanie dotacji. Spotkanie w sprawie wspólnej inwestycji odbyło się kilka dni temu. Wzięli w nim udział wójt Zbigniew Tur, burmistrz Mateusz Jellin, prezes Miejskiego Zakładu Komunalnego w Polanicy-Zdroju Jacek Tyniec, dyrektor techniczny MZK w Polanicy-Zdroju Marcin Moskal, dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Gminy Kłodzko Piotr Bryła oraz kierownik referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Gminy Kłodzko Krzysztof Matysiak.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Będą kanalizować

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi pozyskało dotacje na wykonanie I etapu prac związanych z remontem dachu Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Starym Wielisławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×