REKLAMA

Będą kanalizować

Na Sokółce w Polanicy-Zdroju. W Starym Wielisławiu i Szalejowe Górnym.

Polnica-Zdrój i gmina wiejska Kłodzko ma wspólny cel. Dwie gminy chcą budować sieć kanalizacyjną. Kolektor sanitarny ma dotrzeć do Sokółki w Polanicy-Zdroju oraz do Starego Wielisławia i Szalejowa Górnego w gminie Kłodzko. Aby taka inwestycja mogła ruszyć trzeba najpierw rozszerzyć aglomerację Polanicy-Zdroju o Stary Wielisław oraz Szalejów Górny. Zwiększy to szanse obu gmin na pozyskanie dotacji. Spotkanie w sprawie wspólnej inwestycji odbyło się kilka dni temu. Wzięli w nim udział wójt Zbigniew Tur, burmistrz Mateusz Jellin, prezes Miejskiego Zakładu Komunalnego w Polanicy-Zdroju Jacek Tyniec, dyrektor techniczny MZK w Polanicy-Zdroju Marcin Moskal, dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Gminy Kłodzko Piotr Bryła oraz kierownik referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Gminy Kłodzko Krzysztof Matysiak.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Będą kanalizować

Wybory parlamentarne 2019 nadchodzą wielkimi krokami. Już 13 października Polacy pójdą do urn. To doskonała okazja, by zostać członkiem komisji wyborczej. Trwa nabór kandydatów. Jakie warunki trzeba spełnić i ile można zarobić?

Trwa wyścig o podbój kosmosu. Od niedawna uczestniczą w nim także polskie firmy i naukowcy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×