REKLAMA

Owsiak nie zawodzi

Kłodzki szpital regularnie dostaje sprzęt z WOŚP. Urządzenia trafiają m.in. na oddziały noworodków i dziecięcy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2018 roku znowu grała na rzecz kłodzkiego szpitala. Oddział noworodkowy dostał od fundacji Jurka Owsiaka dwie lampy do fototerapii, 2 aparaty KTG (badają stan płodu w czasie porodu), 2 stanowiska do resuscytacji i 2 aparaty do przezskórnego badania bilirubin (żółtaczka.) - To sprzęt z najwyższej półki – oceniła Danuta Letniańska-Nierobisz, ordynator oddziału noworodków. - Sprzęt od razu trafił na oddział i służy noworodkom – dodaje. W 2017 roku oddział pediatryczny kłodzkiego szpitala wzbogacił się o sprzęt dostarczony przez fundację WOŚP. Dostał 7 łóżeczek dla małych pacjentów, aparat do EKG najnowszej generacji oraz kardiomonitor (na zdjęciu). - Fundacja Owsiak działa bardzo profesjonalnie. Po pierwsze dostarcza to, czego nam brakuje, po drugie jest słowna – oceniała Leszek Ujma, ówczesny ordynator pediatrii. - Dzwoni i mówi, że jutra przywiezie sprzęt i jest co do minuty. Ludzie z fundacji nie tylko go dostarczają, ale sami montują i szkolą personel, jak się z nim obchodzić – dodaje.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Owsiak nie zawodzi

Obrazek użytkownika Feliks
  • Feliks
  • 11-01-2019

I dlatego trzeba ich niszczyć,bo sami nie potrafią skutecznie pomóc.

Wody Polskie będą regulowały koryto rzeczne w Bystrzycy Kłodzkiej . Zróbcie nam przy okazji miejską plażę – wnioskuje jedno ze stowarzyszeń.

Zamurowano w kłodzkiej twierdzy kapsułę czasu. Szczelnie zabezpieczona metalowa skrzynia ma przeleżeć w ziemi 100 lat.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×