REKLAMA

Policja nierychliwa, ale...

Pirata nie wykryto. Mandat dostał właściciel auta.

O szaleńczej nocnej jeździe zakończonej rozbiciem donicy i wjechaniem do rowu pisaliśmy pod koniec lipca ubiegłego roku. Kilka dni temu policja pisemnie powiadomiła nas – w związku z tym, że złożyliśmy zawiadomienie w sprawie tej kolizji - o zakończeniu postępowania w sprawie. - W trakcie czynności wyjaśniających właściciel Volkswagena, nie potrafił wskazać osoby, która używała w nocy z 21 na 22 lipca ubiegłego roku jego auta – uzasadnia Krzysztof Bal. - W związku z tym mandat nałożono na wściele auta – dodaje. Przypomnijmy. Szaleńcza nocna jazda postawiła na nogi mieszkańców Jaszkowej Dolnej. - Ryk silnika, pisk opon i... samochód wpadł na dużej prędkości do rowu przy budynku 19a, następnie odbił się i rozwalił donicę z kwiatami. Dopiero wte dy zatrzymał się w miejscu, w którym stał przez cały następny dzień – opowiadał mieszkaniec Jaszkowej Dolnej. - Z rozbitego auta wysiadło kilkoro bardzo młodych ludzi i uciekło. Sąsiad mówił mi, że policja nie chce przyjąć zgłoszenia, bo przecież nie wiadomo, kto był sprawcą. Tyle, że kierowca mógł kogoś nawet zabić, a nie poniesie odpowiedzialności. Co jeśli następnym razem szaleńczą jazdę urządzi sobie w środku dnia i kogoś potrąci? - zastanawiał się mieszkaniec Jaszkowej. Policja twierdziła, że oficjalnego zgłoszenia pirackiego incydentu nie było. Dlatego to dziennikarz Gazety Kłodzkiej złożył w tej sprawie zawiadomienie wraz ze zdjęciem rozbitego auta.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Policja nierychliwa, ale...

Fot. KPP Kłodzko

47-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego jechał z prędkością 115 km/h w obszarze zabudowanym

Po jednej stronie sądowej sali były burmistrz Kłodzka, a obecnie wicewojewoda dolnośląski, po drugiej zwykły mieszkaniec Kłodzka, który - jak sam przyznaje - ma problemy z alkoholem. Sprawa dotyczy spadku po zmarłej trzy lata temu kłodzczance.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×