REKLAMA

Parking pod choinkę

Sto nowych miejsc parkingowych. Przy wjeździe i wyjeździe automaty.

Mowa o parkingu przy Urzędzie Miasta w Polanicy-Zdroju. - Zostanie oddany do użytku przed świętami – zapewnia Mateusz Jellin, burmistrz uzdrowiska. Plac pod parking miasto przekazało zakładowi komunalnemu w 30-letnią dzierżawę. W zamian MZK sfinansował inwestycję. Parking przewidziany jest na 100 miejsc. Będzie w pełni zautomatyzowany. Przy wjeździe stoją już automaty do pobierania biletów. A przed wyjazdem kierowca zapłaciło za postój w automacie, który sam wyliczy należność. Wybudowanie parkingu i jego wyposażenie kosztowało ok. 500 tys. zł. Teraz MZK będzie, jako dzierżawca, pobierał pieniądze za świadczona na nowym parkingu usługi

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Parking pod choinkę

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×