REKLAMA

Charytatywni Allegro

od 26 listopada 2015, wystartowała strona na Charytatywni Allegro, gdzie można licytować spotkanie z autorką książki "Smak świąt" - Agnieszką Maciąg

Dochód z licytacji przeznaczony będzie na rzecz dzieci z Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach. Szczegóły na stronie Charytatywni Allegro, wystarczy kliknąć na powyższy link.
Kochani, rozsyłajcie tę informacje, gdzie się da, udostępniajcie na FB swoim znajomym. Bardzo liczę na Waszą pomoc.

z wdzięcznością i pozdrowieniami, Henia Szczepanowska

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Charytatywni Allegro

Obrazek użytkownika Zdezorientowana
  • Zdezorientowana
  • 02-12-2015

Gdzie jest ten link? Klikanie na "Pomagam" nie działa. Czy ta licytacja jest jeszcze aktualna? Odnalazłam tę stronę, ale licytacji w celu pomocy dzieciom z ośrodka w Piszkowicach nie. ???
Obrazek użytkownika henia
  • henia
  • 02-12-2015

http://charytatywni.allegro.pl/agnieszka-maciag-aukcja-charytatywna-swmla-i2454533
Obrazek użytkownika Mietek
  • Mietek
  • 02-12-2015

Technicznie. Zaznaczam cały odnośnik, klikam prawym przyciskiem myszy, otwieram w nowej karcie i jest. W tej chwili wylicytowano 2550 złotych. Pięknie.

W Polsce jest 130 wód mineralnych. W powiecie kłodzkim mamy ich 15.

Powiat kłodzki planuje w 2020 roku wydać ponad 210 mln zł. Tylko 10,9 mln zł to wydatki inwestycyjne. To niecałe 6 procent budżetu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×