REKLAMA

O rolnictwie u senatora

Senator Aleksander Szwed oraz Marek Tarnacki, dyrektor Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, przedstawili szczegóły „Programu dla Wsi".

W biurze senatorskim w Kłodzku odbyła się konferencja poświęcona „Programowi dla Wsi” przygotowanemu przez rząd premiera Mateusza Morawieckiego. Senator i wiceprezes PiS w okręgu wałbrzyskim stwierdził: „Nie ma silnej gospodarki bez silnego rolnictwa”. Potem rozmawiano m.in. o pomoc dla rolników dotkniętych suszą, umowach kontraktacyjnych podpisywane z dużym wyprzedzeniem, planach powołania holdingu spożywczego i większych dopłatach do paliwa. Tematy te w sposób szczegółowy omówił dyrektor DODR, Marek Tarnacki, odnosząc je równocześnie do spraw związanych z rolnictwem w naszym regionie. W konferencji uczestniczyli również: Mirosław Pogoda, przewodniczący PiS w gminie Kłodzko – Polanica-Zdrój, Marek Bogdał oraz pełnomocnik PiS w gminie Międzylesie, Krzysztof Rusinek.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): O rolnictwie u senatora

Obrazek użytkownika Pawel Popieł
  • Pawel Popieł
  • 21-08-2018

Mowa trawa jak to u PiSowców. Dużo gadania a mało czynów...

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Była szefową noworudzkiego biura poselskiego Michała Dworczyka, została prezesem Uzdrowiska Lądek – Długopole. O przyszłości uzdrowiska, jego problemach i zmianach jakie nastąpią rozmawiamy z Joanną Walaszczyk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×