REKLAMA

Trzaskowski przyciągnął tłumy

Na spotkanie z Rafałem Trzaskowskim przyszło ponad tysiąc osób

Fot. R.Piela

Rafał Trzaskowski kandyduje w niedzielnych wyborach prezydenckich

Fot. R.Piela

Spotkanie odbyło się w kłodzkim Rynku

Fot. R.Piela

Żona Rafała Trzaskowskiego namawiała do glosowania kobiety

Fot. R.Piela

Ponad tysiąc osób przyszło w piątek, 10 lipca, na kłodzki rynek na spotkanie z Rafałem Trzaskowskim. Kandydat na prezydent RP przyjechał do stolicy naszego powiatu wraz z żoną Małgorzatą i dwójką dzieci.
- Te wybory są niesłychanie ważne, bo rozstrzygną gdzie będzie Polska – zaznaczył Trzaskowski zachęcając do głosowania.
Głos zabrała także żona kandydata, Małgorzata Trzaskowska. - Już w niedzielę mamy szansę na zmianę kraju na lepsze dla naszych dzieci, rodziców i wnuków. W tych wyborach każdy głos może być najważniejszy. Szczególnie proszę Polki: kobiety, dziewczyny chodźcie z nami. Bo to nasz głos jest głosem Polski, nie pozwólcie by decydowano za nas. Wybierzmy prezydenta dla wszystkich Polaków – zaapelowała.

Fot. polska-org.pl

Sytuacja w Piszkowicach jest opanowana. Tak poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych Henryka Szczepanowska. - Mamy pierwsze kontakty z potencjalnymi chętnymi do pracy. Mamy czysty, wolny od COVID oddział i tylko sześcioro dzieci odizolowanych. Wszyscy pracownicy w zakładzie są zdrowi, nie ma kolejnych zakażeń. Od poniedziałku pojedyncze osoby wracają do pracy, pozostali pozostają w domowych kwarantannach - napisała. Ciągle jednak potrzebni są: pielęgniarki, ratownicy i pomoc medyczna do pracy, ale w zwykłym systemie zmianowym na określonych warunkach finansowych.

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×