REKLAMA

Fatalne zakończenie

Zespół z Kłodzka zaprzepaścił szansę i nie zdołał awansować do IV ligi

Nysa zremisowała 2:2 w Goli Świdnickiej. Bramkę przekreślającą mistrzostwo straciła w 90 minucie.

Przed ostatnią kolejką ligi okręgowej to kłodzczanie byli w najlepszej sy- tuacji spośród wszystkich zespołów walczących o awans. Piast musiał wygrać w Jedlinie-Zdroju i liczyć na potknięcie Nysy. Z kolei trzy warunki musiała spełnić drużyna LKS Bystrzyca Górna. Zwyciężyć w konfrontacji ze Skalnikiem i liczyć na straty punktów przez kłodzką i noworudzką drużynę.
Po pierwszej połowie, spotkania układały się po myśli Piasta i LKS- u. Zespół z Nowej Rudy prowadził 1:0, a LKS 4:0. Z kolei kłodzczanie w pierwszych 45 minutach przeważali, ale utrzymywał się rezultat bezbramkowy.

Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu "Gazety Kłodzkiej” nr 300.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Fatalne zakończenie

Fot. MM

Mieszkańcy powiatu kłodzkiego od rana głosują w wyborach prezydenckich. Póki co w lokalach wyborczych nie ma kolejek. Nie doszło także do niepokojących zakłóceń.

Fot. Gmina Kłodzko

9 jednostek Ochotniej Straży Pożarnej z terenu gminy Kłodzko otrzymało wsparcie finansowane z programu "Sprzęt dla OSP". Pieniądze trafiły do: Jaszkowej Dolnej– 12.877 zł, Szalejowa Górnego– 16.402 zł, Szalejowa Dolnego - 13.508 zł, Ołdrzychowic Kł. – 18.900 zł, Żelazna – 13.937 zł, Krosnowic – 14.000 zł, Wojciechowic – 18.200 zł, Piszkowic – 13.859 zł i Starego Wielisławia– 13.874 zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×