REKLAMA

Za 2 dni Biegi Górskie

fot. www.dfbg.pl

Zdobądź swoje Himalaje już w tym tygodniu

Za dwa dni, 16 lipca rozpoczyna się Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich, ktorego etapem kończącym biegi 19 lipca 2015 będzie Charytatywny Bieg dla dzieci z Zakładu Leczniczo Opiekuńczego w Piszkowicach. Biegający po górach i wszyscy ci, którzy odważą się zmierzyć z dziesięciokilometrową trasą górską w 3 godziny będą mogli sprostać wyzwaniom. Tak naprawdę trasę można przejść szybkim krokiem. Dla wielu z nas już samo pokonanie trasy to wyzwanie. To tylko dwie góry i jedno skalne zbocze.

Start z Lądka Zdroju przez Karpiak i Trojak, meta w Lądku Zdroju.
Długość trasy 10 km
Wysokość do pokonania 405 m ( dwa razy)
limit czasowy 3 godz.

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich to:
Najdłuższa trasa biegu górskiego w Polsce 240 km
Najdłuższy bieg w Europie pod względem długości wszystkich tras łącznie wszystkie trasy górskie od 16 do 19 lipca to 619 km

Zdobądź swój ośmiotysięcznik w cztery dni razem z nami!!! Wszystkie wzniesienia do pokonania na trasie to 8 tysięcy metrów. To mogą być Twoje Himalaje. Ostatnie wolne miejsca na trasach, trwają jeszcze zapisy. Bieg dla dzieci z Piszkowic przyjmie wszystkich chętnych zawodników.

Wszystkie informacje na stronie www.dfbg.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (7): Za 2 dni Biegi Górskie

Obrazek użytkownika Zacieranie śladów
 • Zacieranie śladów
 • 15-07-2015

Pamiętamy o morderstwie pary studentów w Sudetach
Obrazek użytkownika ciekawski
 • ciekawski
 • 15-07-2015

Tyle lat i co ? NIC? czy to jakaś zbrodnia doskonała? ponoć takich już niema bo istnieje tzw, Archiwum X ? co tu jest grane ? czy komuś jest to na tzw rękę? czy może jest to jedna ze spraw których lepiej nie ruszać ?
Obrazek użytkownika Zatuszowanie
 • Zatuszowanie
 • 16-07-2015

A INNE , DO TEJ PORY NIE WYJAŚNIONE TEŻ PAMIĘTAMY KIEDY TA PUSZKA PANDORY ZOSTANIE WRESZCIE OTWARTA ! NP ŚMIERĆ NA PLEBANI KTO ZAMORDOWAŁ KSIĘDZA W JUGOWIE ? Przecież nie chodziło o kradzież.
Obrazek użytkownika Zatuszowanie
 • Zatuszowanie
 • 16-07-2015

A INNE , DO TEJ PORY NIE WYJAŚNIONE TEŻ PAMIĘTAMY KIEDY TA PUSZKA PANDORY ZOSTANIE WRESZCIE OTWARTA ! NP ŚMIERĆ NA PLEBANI KTO ZAMORDOWAŁ KSIĘDZA W JUGOWIE ? Przecież nie chodziło o kradzież.
Obrazek użytkownika Gumka zna tylko prawdę ?
 • Gumka zna tylko...
 • 16-07-2015

A pamiętacie tytuł PORACHUNKI Z DAWNYCH LAT też nie wyjaśnione ! I wiele innych pseudo samobójstw .Dlaczego ?I te ostatnie duety też będą niewyjaśnione , nie mówiac o fałszowaniu , podrabianiu , całego sztabu ludzi pracujących na zlecenie , a wszystko dotyczy Nowej Rudy i Jugowa .Taka jest prawda ! Mam dowody jak to się dzieje i postaram się to udowodnić , niech wszyscy poznają kulisy fałszerstw i oszustw dokonanych na rzecz jugowsko noworudzkiej mafii.
Obrazek użytkownika Tak ,tak
 • Tak ,tak
 • 16-07-2015

Pora ruszyć te układy i układziki , sitwy i sitwuli , pedofilskiej mafii.
Obrazek użytkownika ciekawski
 • ciekawski
 • 16-07-2015

Do Gumka , widzę że grubo jedziesz to chyba wiesz co mówisz,a jak tak to rozjaśnij trochę tym co mieszkają z dala od Jugowa bo temat naprawdę może być ciekawy

fot. KPP Kłodzko

Mężczyzna pod nieobecności właścicieli włamał się do pomieszczeń gospodarczych budynku

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×