REKLAMA

Komercyjne testy na koronę

Zapłacisz 530 zł i będziesz wiedział. Tyle kosztuje wykonanie testu na koronawirusa.

- W związku z wieloma prośbami dotyczącymi możliwości wykonania odpłatnie testu na koronawirusa informuję, że ZOZ w Kłodzku będzie wykonywał takie badania odpłatnie dla chętnych. Co środę w godzinach 8.00-14.30 przed wejściem głównym do szpitala, będzie ustawiona karetka do pobierania wymazów – informuje Maciej Awiżeń, starosta kłodzki. - Można podjechać samochodem, podać dane i medyk pobierze wymaz – dodaje. Koszt badania to 530 zł brutto (wydruk z kasy fiskalnej). Szczegóły pod nr tel. 697 77 33 40. W związku z wymogami Czechów do przekraczania granicy w celach zarobkowych, taki test jest niezbędny i będzie honorowany przez 30 dni. Jeśli zainteresowanie będzie duże ZOZ przewiduje zwiększenie częstotliwości komercyjnych badań.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Komercyjne testy na koronę

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×