REKLAMA

Kłodzko. Napadli na starszą kobietę. Co jej zrobili?

Chuligani porzucili część skradzionych rzeczy, które trafiły z powrotem do właścicielki.

Fot. KPP Kłodzko

Kłodzko. Napadli na starszą kobietę. Co jej zrobili? Jakich obrażeń doznała mieszkanka?

Kłodzko. Kilka dni temu na terenie miasta 68-letnia kobieta w godzinach wieczornych wracała z zakupami do domu. W pewnym momencie została niespodziewanie zaatakowana przez dwóch mężczyzn, którzy przy użyciu ostrego narzędzia przecięli jej torebkę oraz torbę z zakupami. Następnie uciekli z łupem.

Kobieta w wyniku tej napaści została zraniona w lewą dłoń i odniosła obrażenia ciała. Na szczęscie wzorowo zachowali się przechodnie, którzy szybko zaczęli gonić napastników. To dzięki ich szybkiej reakcji chuligani porzucili część skradzionych rzeczy, które trafiły z powrotem do właścicielki.

Policjnaci ustalili i zatrzymali 37- letniego sprawcę napadu, a wobec drugiego trwają obecnie czynności zmierzające do jego zatrzymania. 37-latek usłyszał zarzuty przestępstw kradzieży szczególnie zuchwalej połączonej z kradzieżą kart bankomatowych, kradzieżą i ukrawaniem dokumentów osobistych, uszkodzeniem ciała w warunkach tak zwanej recydywy. Wobec sprawcy sąd zastosował trzymiesięczny areszt.

 

CZYTAJ TAKŻE:

<<Policja publikuje nagranie. Widziałeś ich? Zadzwoń>>

 

<<Szczątki niemowlęcia ukryte w walizce. Co wydarzyło się w Kamieńcu?>>

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kłodzko. Napadli na starszą kobietę. Co jej zrobili?

Obrazek użytkownika Gdzie jest sens?
  • Gdzie jest sens?
  • 06-08-2021

Jak się komuś zaczęło układać w życiu to trzeba podciąć skrzydełka .! Recydywa zawsze brana pod uwagę -Przeszłość to lekcja! . . Tyle komentarzy było i nagle usunięte.

Fot. Czytelnicy

Strachocin: Czołowe zderzenie dwóch aut, są poszkodowani.

Kobiecym Okiem: Letnie wydanie naszego magazynu cieszy się dużym zainteresowaniem. Już teraz możesz obejrzeć go w wersji cyfrowej.

W Kłodzku powstała dyskoteka. Dziś nastąpi jej otwarcie. Jak wygląda?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×