REKLAMA

Będzie lało!

Fot. Pixabay

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE - INTENSYWNE OPADY DESZCZU

IMGW wydało ostrzeżenie między innymi dla powiatu kłodzkiego w związku z intensywnymi opadami. Ostrzeżenie obowiązuje od dziś do jutra, do godz. 15.00.
Prognozowane jest występowanie opadów o zmiennym natężeniu oraz czasie występowania. Naintensywniejsze i w największych ilościach opady deszczu prognozowane są w godzinach porannych, południowych i po południowych dnia jutrzejszego. Kolejna strefa opadów o natężeniu umiarkowanym i silnym prognozowana jest na godziny drugiej części nocy z piątku na sobotę oraz w sobotę do godzin południowych/po południowych. Przewidywana suma opadów za okres ważności ostrzeżenia od 20 do 35 mm, lokalnie do 50 mm.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Będzie lało!

Fot. Pixabay

Mamy 406 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, milickiego, oławskiego, oleśnickiego, polkowickiego, średzkiego, strzelińskiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego i zgorzeleckiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 9810.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

W kłodzkim szpitalu pojawiły się trzy nowoczesne kabiny służące do dezynfekcji osób - tzw. kabiny dekontaminacyjne. Kabiny będą od teraz dodatkowym zabezpieczeniem na oddziałach: buforowym, neurologicznym oraz wewnętrznym. Dezynfekcja w kabinie odbywa za pomocą rozpylanego środka przeciw COVID-19, tworzącego drobną mgłę, oraz umieszczanej na podłodze maty dezynfekcyjnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×