REKLAMA

2 miliony na fachowców

foto: pixabay.com

Projekt o wartości ponad 2 mln zł realizowany będzie wspólnie przez Fundację Krzyżowa i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku.

Obejmie uczniów i nauczycieli Budowlanki. Głównym jego celem jest zwiększenie szans na zatrudnienie uczniów szkoły oraz wzrost kompetencji nauczycieli nauki zawodu. Projekt rozpocznie się we wrześniu i potrwa do sierpnia 2021 roku. Na co mogą liczyć uczniowie? Między innymi na staże zawodowe u pracodawców za co otrzymywać będą 2 tys. zł brutto; kursy i szkolenia (operator wózków widłowych, operator koparko-ładowarki, kurs pierwszej pomocy, prawo jazdy kat. B); stypendia naukowe do 540 zł brutto miesięcznie; kursy przygotowawcze do matury. Efektem realizacji projektu ma być podniesienie u uczniów kompetencji i umiejętności niezbędnych na rynku pracy. Projekt będzie realizowany w porozumieniu z lokalnymi przedsiębiorcami. Będą mogły wziąć w nim udział osoby niepełnosprawne.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): 2 miliony na fachowców

Obrazek użytkownika Michał.K
  • Michał.K
  • 05-07-2019

Władza lat 2006-2007 to władza fachowców ,tak śmiało można powiedziec Geniuszy Ekonomi .Boss to prawdziwy chrześcijanin ,wzór dla wszystkich .Stasiu Bartczak to potęga umysłu ,człowiek ten w ułamku sekundy rozumie prawo co uwidacznia w setkach interpelacji i uchwał przygotowanych .Stanisław ze świętym spokojem rozbija układ niemocy i braku wiedzy samorządowej w Lubie Kłodzko .Lubie Kłodzko to lewary do podnoszenia rąk ,zero interpelacji ,zero inicjatyw uchwałodawczych .Boss i jego cudowna drużyna rozwoju jest wzorem samorządu i Uczciwości .Miałem kryzys Boss wziął mnie pod skrzydła jak ojciec

foto: pixabay.com

Zakończył się projekt pn. „Dolnośląski Bon na Innowacje”. Tym samym 79 przedsiębiorców z Dolnego Śląska otrzymało wsparcie finansowe na modernizację, usprawnienie czy udoskonalenie swojej działalności.

foto: użyczone

Były zniszczenia, była kradzież, sprawa trafiła na policję i biurko prokuratora. Kto i dlaczego nie chce budowy kopalni w Ścinawce Śr.?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×