REKLAMA

Uniwersytet III Wieku w kłodzkiej bibliotece

foto: użyczone

foto: użyczone

Tym razem zajęcia odbyły się w bibliotece. Był to już kolejny wykład organizowany w ramach współpracy Uniwersytetu III Wieku i biblioteki.

Uczestnicy wysłuchali wykładu połączonego z prezentacją pt:. „Znani mieszkańcy Hrabstwa Kłodzkiego” autorstwa Klaudii Lutosławskiej - Nowak. Przedstawiono wyjątkowe osoby żyjące dawno i współcześnie na ziemi kłodzkiej. Pojawiły się postaci powszechnie znane jak Arnoszt z Pardubic, Michał Klahr, Marianna Orańska, ale też takie o których słuchacze usłyszeli po raz pierwszy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Uniwersytet III Wieku w kłodzkiej bibliotece

Fot. archiwum redakcji

Kłodzko. PKS w Kłodzku wystawił na sprzedaż ponad 20 pojazdów, w większości autobusów. Najtańszy z nich można nabyć już za niecałe 4 tysięcy złotych.

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Sprawca zdarzenia doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×