REKLAMA

Uniwersytet III Wieku w kłodzkiej bibliotece

foto: użyczone

foto: użyczone

Tym razem zajęcia odbyły się w bibliotece. Był to już kolejny wykład organizowany w ramach współpracy Uniwersytetu III Wieku i biblioteki.

Uczestnicy wysłuchali wykładu połączonego z prezentacją pt:. „Znani mieszkańcy Hrabstwa Kłodzkiego” autorstwa Klaudii Lutosławskiej - Nowak. Przedstawiono wyjątkowe osoby żyjące dawno i współcześnie na ziemi kłodzkiej. Pojawiły się postaci powszechnie znane jak Arnoszt z Pardubic, Michał Klahr, Marianna Orańska, ale też takie o których słuchacze usłyszeli po raz pierwszy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Uniwersytet III Wieku w kłodzkiej bibliotece

Zakończyła się sprawa, jakiej jeszcze nie było. Na ławie oskarżonych zasiadało 36 osób.

Nie mają sklepu, ani przystanku autobusowego. Przez wioskę przejeżdżają pociągi, ale się w niej nie zatrzymują. Zabłocie, wioska leżąca zaledwie kilometr od Bystrzycy Kłodzkiej, to zupełnie inny świat...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×