REKLAMA

Uniwersytet III Wieku w kłodzkiej bibliotece

foto: użyczone

foto: użyczone

Tym razem zajęcia odbyły się w bibliotece. Był to już kolejny wykład organizowany w ramach współpracy Uniwersytetu III Wieku i biblioteki.

Uczestnicy wysłuchali wykładu połączonego z prezentacją pt:. „Znani mieszkańcy Hrabstwa Kłodzkiego” autorstwa Klaudii Lutosławskiej - Nowak. Przedstawiono wyjątkowe osoby żyjące dawno i współcześnie na ziemi kłodzkiej. Pojawiły się postaci powszechnie znane jak Arnoszt z Pardubic, Michał Klahr, Marianna Orańska, ale też takie o których słuchacze usłyszeli po raz pierwszy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Uniwersytet III Wieku w kłodzkiej bibliotece

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×