REKLAMA

Sufit zawalił się na głowę

O ogromnym szczęściu mogą mówić mieszkańcy jednego z mieszkań przy Rycerskiej w Bystrzycy Kłodzkiej. Tylko cud ich uratował po tym, jak w mieszkaniu zawał się betonowy sufit.

Na razie nie wiadomo dlaczego doszło do wypadku. Wiadomo natomiast, że podczas remontu mieszkania na głowy lokatorów zawalił się betonowy sufit. W pomieszczeniu przebywały wówczas dwie osoby. 42-letni mężczyzna zdołał uciec z pokoju, lecz mniej szczęścia miała jego 82-letnia chora i leżąca na łóżku matka. Zawalony fragment sufitu dosłownie zatrzymał się na oparciu kanapy tuż nad jej głową.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Sufit zawalił się na głowę

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×