REKLAMA

Ranny bocian

Ptak zbyt długo czekał na pomoc – mówi kłodzczanin. Nic podobnego, od razu się nim zajęliśmy – odpowiada straż miejska.

Pan Zdzisław rannego ptaka zauważył o godz. 6 rano we wtorek, 14 sierpnia. - Był na łące przy ul. Letniej. Od razu zadzwoniłem na staż miejską. Tam dali mi nr telefonu do weterynarza, ale on nie odbierał, więc zadzwoniłem na policję. Tam w ogóle nie chcieli ze mną gadać – opowiada kłodzczanin. Piotr Występski, komendant straży miejskiej w Kłodzku mówi, że sygnał o rannym bocianie nie został zignorowany. - Od razu powiadomiliśmy współpracującego z nami weterynarza, który go złapał – mówi Występski. Potwierdził to pan Zdzisław. - Po godz. 10.00 przyjechał weterynarz i zabrał rannego ptaka – zaświadcza kłodzczanin. - Mam nadzieję, że uda się go odratować – dodaje.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ranny bocian

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi pozyskało dotacje na wykonanie I etapu prac związanych z remontem dachu Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Starym Wielisławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×