REKLAMA

Uratował człowieka

Policjant z Kłodzka wyniósł z zadymionego budynku nieprzytomnego mężczyznę.

Podkomisarz Bartłomiej Nowicki z kłodzkiej komendy (na zdjęciu) był po służbie, kiedy zauważył, że z jednego z pomieszczeń w budynku jednorodzinnym wydobywają się kłęby dymu. Podejrzewając, że w środku może ktoś przebywać, bez chwili wahania wszedł do mocno już zadymionego pomieszczenia. Gęsty dym utrudniał mu zlokalizowanie źródła ognia i osób mogących tam przebywać. - W ostatniej chwili nasz funkcjonariusz odnalazł leżącego na schodach 51-letniego mężczyznę, który tracił przytomność. Policjant dusząc się dymem i gorącym powietrzem wyniósł poszkodowanego na zewnątrz w bezpieczne miejsce. Tam mężczyzna odzyskał przytomność – relacjonuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa kłodzkiej policji.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Uratował człowieka

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×