REKLAMA

Łowca czarownic

Zapraszamy na ostatnią w tym sezonie projekcję w ramach Filmowego Kanału Młynówki

/piątek 25 sierpnia/

W tym tygodniu /wyjątkowo w piątek a nie w sobotę/ podczas letniego seansu pod gwiazdami zobaczymy film pt. „ŁOWCA CZAROWNIC”. Początek o godzinie 21:30. Zapraszamy – wstęp wolny.

ŁOWCA CZAROWNIC 1 godz. 46 min.
Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic, pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich, Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności. Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie, poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów do świata ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu, Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial - potężna, zbuntowana czarownica, śniąca o panowaniu zła.

Reżyseria: Breck Eisner
Obsada: Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood
Gatunek: Fantasy Przygodowy
Rok Produkcji: 2015

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Łowca czarownic

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Nawet na trzy lata może trafić do więzienia mężczyzna odpowiedzielny za kradzież telefonu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×