REKLAMA

Aby ludziom żyło się bezpieczniej

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” oraz programu „Dzielnicowy Bliżej Nas ” policjant z Polanicy-Zdroju spotkał się z dziećmi spędzającymi letni wypoczynek

Z myślą o bezpieczeństwie dzieci, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Polanicy Zdroju przeprowadził spotkanie prewencyjne na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Polanicy Zdroju z uczestnikami obozu „Akademia Piłkarska Strzał w Dziesiątkę” z Polkowic. Podczas rozmowy z dziećmi dzielnicowy sierż.szt..Radosław Bochen przypomniał podstawowe zasady bezpieczeństwa. Opowiedział również o pracy dzielnicowego i problematyce jaką się zajmuje ,a aby ludziom żyło się bezpieczniej.

Dzielnicowy podczas spotkania prewencyjnego rozmawiał między innymi na temat:

- bezpieczeństwa nad wodą,

- bezpieczeństwa na drogach,

- bezpieczeństwa w na obozach i koloniach.

Funkcjonariusze podejmują szereg prewencyjnych przedsięwzięć, które mają na celu zapewnienie bezpiecznego wypoczynku najmłodszym.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Aby ludziom żyło się bezpieczniej

Był ślub w więzieniu, teraz czas na chrzest!

 

Policja poszukuje sprawcy kradzieży 19 wylewek prysznicowych z pustostanu w Polanicy. Straty to tysiąc złotych.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×