REKLAMA

Wspólnie stwórzmy księgozbiór

foto ilustracyjne: pixabay.com

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa (priorytet - zakup nowości wydawniczych) wspiera biblioteczne księgozbiory w całej Polsce.

W tym roku biblioteka w Kłodzku znalazła się w gronie instytucji, które dostaną dofinansowanie. - Kłodzka biblioteka ma do wydania 11,3 tys. zł. Zadecydujmy wspólnie, jakie książki trafią na biblioteczne półki - apeluje Klaudia Lutosławska-Nowak, zastępca dyrektora kłodzkiej książnicy.- Na propozycje czekamy do 9 października – dodaje. Bibliotekarze czekają na opinie w tej sprawie i zachęcają do przesyłania im propozycji (ksiazka@biblioteka.klodzko.pl lub bezpośrednio w bibliotece przy pl. Chrobrego 1).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wspólnie stwórzmy księgozbiór

Fot. Pixabay

Mamy 406 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, milickiego, oławskiego, oleśnickiego, polkowickiego, średzkiego, strzelińskiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego i zgorzeleckiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 9810.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

W kłodzkim szpitalu pojawiły się trzy nowoczesne kabiny służące do dezynfekcji osób - tzw. kabiny dekontaminacyjne. Kabiny będą od teraz dodatkowym zabezpieczeniem na oddziałach: buforowym, neurologicznym oraz wewnętrznym. Dezynfekcja w kabinie odbywa za pomocą rozpylanego środka przeciw COVID-19, tworzącego drobną mgłę, oraz umieszczanej na podłodze maty dezynfekcyjnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×