REKLAMA

Do wzięcia 800 tys zł

W 2018 roku kłodzki pośredniak dostał 291 tys. zł. W tym roku będzie miał o ponad pół miliona więcej.

Pośredniak i starostwo zorganizowali konferencje poświęconą pieniądzom, jakie otrzymali z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Na konferencji przedstawiono kryteria oraz procedury, według których pracodawcy mogą ubiegać się o te pieniądze. - Nie są to skomplikowane formalności, więc zachęcamy wszystkich do skorzystania z tych pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie Kłodzkiego Urzędu Pracy – informuje Bartosz Wojciechowski, rzecznik prasowy starosty kłodzkiego. – Dodatkowo podczas konferencji Waldemar Grzędziak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy z Oleśnicy, zaprezentował przygotowaną przez siebie wystawę poświęconą 100-leciu Publicznych Służb Zatrudnienia, gdzie można było zapoznać się z ciekawymi historycznymi dokumentami oraz ciekawostkami w tej tematyce, a w trakcie wysłuchać krótkiej prelekcji na ten temat, przygotowanej prezentacji – dodaje.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Do wzięcia 800 tys zł

Obrazek użytkownika Znudzony Obserwator
  • Znudzony Obserwator
  • 12-02-2019

Gdy czytam to forum to tak jak bym był na sabacie na Łysej Polanie .Jakiś histeryk zaklina los u Wróżki Jasnowidz przecież to wyrwij kasy .PO drugie chociasz zawsze byłem za byłym i nadal jestem uważam ze to był dobry czas .Były popełnił i popełnia błąd samozachwytu nazywają to Narcyzm zawsze dołączy do siebie jakaś odrzucona czarna owce to słynny opluj nawet w Krakowie smieja się z niego a były dumnie ogłasza wszem i wobec ze go popiera i poparł przynoszac pecha Jonasza jak wielki Słon .Trwa Piszko mania do znudzenia nic się nie dzieje a on na fali z jak tu piszą człowiekiem do wszelkich poruczeń szpieg któremu nadano imię KARAMBA no no musiał mocno KARAMBA komuś odcisk zrobić ze tyle tu wylewa się lez na niego po za tym gdy czytam same nidy nawiedzonych energetycznie ludzi którzy chcą władzy u czarownicy tu się dzieje świat wariuje stare czasy wracaja stosy trzeba będzie palic .Jede do Krakowa tam przynajmniej do czarów nie uciekają .
Obrazek użytkownika Tak , tak
  • Tak , tak
  • 14-02-2019

Wróżki i pijacy drinki po nocach

foto: dolny-slask.org.pl

Stowarzyszenie Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej wystąpiło w sprawie miejskiego kąpieliska na Górze Parkowej do konserwatora zabytków. Jest już decyzja: basen nie zostanie wpisany do rejestru zabytków

foto: ilustracyjne
pixabay.com

Gmina Kłodzko wciąż ma ujemny przyrost naturalny.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×