REKLAMA

Ocieplają remizy

Gminne remizy przechodzą metamorfozy.

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego gmina Kłodzko dostała dofinansowanie na termomodernizacja remiz ochotniczych straży pożarnych.
Remonty ruszyły w Jaszkowej Dolnej, Ołdrzychowicach i Wojborzu”. Całkowita wartość zadania to 2,1 mln zł, a kwota dofinansowania wynosi aż 1,2 mln. Zł. W Wojborzu prace są już zakończone i widać efekty. W Jaszkowej i Ołdrzychowicach jeszcze jest sporo do zrobienia, ale z dnia na dzień remizy pięknieją. Nowoczesne budynki nie tylko zyskają wyższą klasę energetyczną, ale także znacząco poprawią wygląd, co wiąże się z komfortem użytkowania pomieszczeń.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ocieplają remizy

Patryk Wild, radny sejmiku województwa dolnośląskiego spotkał się z władzami gmin Nowa Ruda i Radków. Omawiano koncepcję przejęcia linii kolejowej od samorządów i ponownego uruchomienia Kolei Sowiogórskiej. Ujawniamy pierwsze szczegóły tej reaktywacji.

Magdalena Wielczyk to pierwsza w historii Kolei Dolnośląskich kobieta, która poprowadzi pociągi i szynobusy w białożółtych barwach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×