REKLAMA

Ocieplają remizy

Gminne remizy przechodzą metamorfozy.

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego gmina Kłodzko dostała dofinansowanie na termomodernizacja remiz ochotniczych straży pożarnych.
Remonty ruszyły w Jaszkowej Dolnej, Ołdrzychowicach i Wojborzu”. Całkowita wartość zadania to 2,1 mln zł, a kwota dofinansowania wynosi aż 1,2 mln. Zł. W Wojborzu prace są już zakończone i widać efekty. W Jaszkowej i Ołdrzychowicach jeszcze jest sporo do zrobienia, ale z dnia na dzień remizy pięknieją. Nowoczesne budynki nie tylko zyskają wyższą klasę energetyczną, ale także znacząco poprawią wygląd, co wiąże się z komfortem użytkowania pomieszczeń.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ocieplają remizy

Bystrzyca jest mi o tyle bliska, że mieszkam w niej wiele lat; z nią związałem te dobre dni i część kiepskich lat. Nie sposób więc przejść obojętnie obok jubileuszu miasta – uzasadnia Edward Kul.

foto: ilustracyjne: pixabay.com

Egzaminy na motocyklowe prawo jazdy w Kłodzku? O tym rozmawiano w starostwie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×