REKLAMA

Festiwal herbaty

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku zaprasza na Festiwal Herbaty

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku zaprasza w niedzielę 20 sierpnia 2017 r. na Festiwal Herbaty. Będzie to niezwykłe wydarzenie, przepełnione nowymi doznaniami smakowymi i świetną zabawą. Przez cały dzień Goście Minieurolandu będą bezpłatnie degustować herbaty z najdalszych zakątków świata. Dowiedzą się jak przygotować idealny napar herbaciany i poznają domowe sposoby na wydobycie z herbaty niepowtarzalnego aromatu. Gościem Specjalnym będzie firma Łyczek Herbaty ze Sri Lanki. Wszyscy wiedzą jak jest z francuskimi croissantami albo włoskim spaghetti. Kiedy spróbujemy oryginału - wiemy, że właśnie tak powinny smakować. Dokładnie tak samo jest z herbatami Łyczek Herbaty. Odważ się, spróbuj, a wreszcie będziesz wiedzieć jak smakuje najlepsza herbata na świecie. Oczywiście nie zabraknie słodkich niespodzianek i konkursów z nagrodami dla całych rodzin.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Festiwal herbaty

Bardzo wysoką karę może zapłacić osoba, która bezprawnie wcięła cztery ośmiometrowe świerki w Dusznikach.

Policja zatrzymała kolejną osobę, która kierowała samochodem pomimo sądowego zakazu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×