REKLAMA

Senior podróżuje taniej

Każdy podróżny Kolei Dolnośląskich, który ukończył 60 lat, może teraz kupić tańszy bilet w ofercie Senior 60+.

Do skorzystania z niej nie trzeba żadnych zaświadczeń, ani legitymacji rencisty. Wystarczy dokument poświadczający tożsamość i wiek (np. dowód osobisty). - Nie wymagamy żadnych dodatkowych dokumentów (jak np. zaświadczenia wystawiane przez organizacje zrzeszające emerytów i rencistów – informują pracownicy KD. Oferta obowiązuje w pociągach Kolei Dolnośląskich. Jest także honorowana w pociągach Przewozów Regionalnych. Bilety w ofercie Senior 60+ są o 25 procent tańsze od biletów w taryfie podstawowej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Senior podróżuje taniej

Patryk Wild, radny sejmiku województwa dolnośląskiego spotkał się z władzami gmin Nowa Ruda i Radków. Omawiano koncepcję przejęcia linii kolejowej od samorządów i ponownego uruchomienia Kolei Sowiogórskiej. Ujawniamy pierwsze szczegóły tej reaktywacji.

Magdalena Wielczyk to pierwsza w historii Kolei Dolnośląskich kobieta, która poprowadzi pociągi i szynobusy w białożółtych barwach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×