REKLAMA

Dołek w Nowej Rudzie

Przewożeni są do niego aresztanci z powiatów kłodzkiego i ząbkowickiego. Najczęściej pijani.

Regionalne pomieszczenie dla osób zatrzymanych – bo tak areszt określają mundurowi – znajduje się w Nowej Rudzie. Przestępcy mówią prościej o miejscu, gdzie trafiają tuż po zatrzymaniu przez policjantów: to dołek. Noworudzki areszt po ponad 14 latach przerwy w końcu działa. I to jak. Przestępców przyjmuje przez całą dobę, 7 dni w tygodniu Jego obsługa nie może narzekać na brak pracy, bo trafiają tam zatrzymani z dwóch aż powiatów: kłodzkiego i ząbkowickiego. - Pomieszczenia aresztu w Kłodzku nie spełniały wszystkich wymogów, aby mogli w nim przebywać zatrzymani. Dlatego ten areszt zamknięto - tłumaczy rzecznik kłodzkiej policji, Wioletta Martuszewska. Podobne powody zdecydowały o zamknięciu na początku kwietnia ząbkowickiego aresztu. O przywróceniu aresztu w Nowej Rudzie mówiono od 2013 roku, gdy wyremontowano przeznaczone do tego pomieszczenia. Odbyło się wtedy nawet oficjalne otwarcie. Szybko jednak okazało się, że na pokaz, bo nie ma komu karmić zatrzymanych, a także ich pilnować. Teraz po likwidacji kłodzkich i ząbkowickich pomieszczeń dla osób zatrzymanych, takich problemów nie ma.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (7): Dołek w Nowej Rudzie

Obrazek użytkownika Markus
 • Markus
 • 24-04-2018

Afera w Czerwonym Krzyżu zabrano pieniądze które miały iść na dożywianie dzieci Główny podejrzany pracował w Wodociągach w radzie nadzorczej Czyje kampanie wyborcze były pokrywane z tych pieniędzy dlaczego prokuratura milczy co wie bszu.i czy taki człowiek nie powinien zniknąć z polityki z jakich pieniędzy były finansowane kampanie bszu.
Obrazek użytkownika Powiem tak
 • Powiem tak
 • 24-04-2018

Markus ty jak zwykle pomawiasz, To nie ten typ polityka , ta osoba jest konkretna i prawa , na pewno nie kombinuje jak z co poniektórych partii że aż dziesięć KOMISJI trzeba powoływać i cała Polska ogląda , i wyczekuje na kolejny odcinek , włosy na głowie stają , lepiej ty szukaj złota z Amber , tych sztabek co wsiąkły jak kamfora , przepadły zniknęły i to jest fakt , a nie pomawianie , pomawianie wyssane z palca , z tego co wiem już ta osoba wniosła pierwsze komuś tam za pomówienie. Powiedz ty o dzikiej reprywatyzacji i tym potworze co w chytry sposób , cwany ludzi masowo terroryzował , a przecież chroniła ich konstytucja.
Obrazek użytkownika I jeszcze dodam
 • I jeszcze dodam
 • 24-04-2018

Audyt , za audytem za długo ta partia tu rządzi , a też jak by poszukać , poszperać to i haki na każdego się znajdą Markus , a ludzie plotą oj plotą , Co się czepiasz a ty taki jesteś święty ? Sam na siebie i innych twoich braci gromy zbierasz , bo siejesz wiatr , a jak już to mów konkretnie nazwisko i imię i szczegółowe fakty , a nie takie tam jak po esbecku puszczasz bączki w eter.
Obrazek użytkownika Markus
 • Markus
 • 24-04-2018

Gdzie kasa z SKOK ?wszyscy warcci siebie
Obrazek użytkownika Nie uratujesz
 • Nie uratujesz
 • 24-04-2018

A kto ze skoków już widzi świat przez kraty ciasnej celi , ten ze zdjęcia i z innej partii członek , też szpetnej . A dzisiaj nowa kamienica i nowe aresztowania z dzikiej na tv info dokładne wiadomości . Też tu , mieszkańców terroryzowali do woli i jak chcieli .
Obrazek użytkownika Markus
 • Markus
 • 24-04-2018

Nikogo nie oskarżam a pytam bo są wątpliwości od oskarżenia jest kto inny Widzę ze nikt i nic na dzisiaj nie przekona ciebie wiec kończę bo niema sensu i zdrowia wiem ze prawda się obroni i wyjdzie na jaw
Obrazek użytkownika No tak
 • No tak
 • 24-04-2018

Jak wiele spraw jeszcze niewyjaśnionych jak Smoleńsk ! A Polacy czekają .

Uczestnicy podczas części teoretycznej

Uczniowie z całej Polski będą rywalizować w 17. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”. Trwa rejestracja szkół na wydarzenie, które odbędzie się już 20 maja 2019 roku w Nowej Rudzie.

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×