REKLAMA

Krechowie zwycięzcami programu „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”

Joanna, Ewa i Hubert Krechowie zdobyli prestiżowy tytuł oraz nagrodę w wysokości 100 tys. złotych

Fot. „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”

W decydującej odsłonie kulinarnego show rywalami była rodzina Szatanów, a ostatnim zadaniem stworzenie weselnego menu.

To już pewne! Rodzina Krechów zwyciężyła w kulinarnym show „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”. Joanna, Ewa i Hubert Krechowie zdobyli prestiżowy tytuł oraz nagrodę w wysokości 100 tys. złotych. W decydującej odsłonie kulinarnego show rywalami była rodzina Szatanów, a ostatnim zadaniem stworzenie weselnego menu.

Krechowie w programie dwie próby przeszli bez problemu. W trzecim kulinarnym starciu musieli zaliczyć dogrywkę, podobnie jak w ćwierćfinale.  - Jesteśmy amatorami, nie zawodowymi kucharzami, podobnie zresztą jak pozostałe rodziny. Dlatego dość często zdarzają się nam wpadki. Największą wtopę zaliczyliśmy z flambirowaniem (podpalenie potrawy na patelni lub na talerzu przy udziale wysokoprocentowego alkoholu – przyp. red.), wzniecają mały pożar w naszej telewizyjnej kuchni – wspomina Hubert Krech. - Wiele problemów mieliśmy także przy pieczeniu tortu, który był wielowarstwowy i bardzo wymyślny – dodaje mieszkaniec Krosnowic.

Czym zajmuje się kulinarna rodzinka? Hubert jest właścicielem minibrowaru i tłoczni soków. Jego piwa można się napić między innymi podczas corocznych Dni Twierdzy Kłodzkiej. Joanna jest nauczycielką w Szkole Podstawowej nr 2 w Kłodzku. Jej pasją jest uprawa warzyw. Córka Ewa to tegoroczna maturzystka, która interesuje się reklamą i marketingiem.

 

K.Golak/inf.„Family Food Fight. Pojedynek na smaki”

 

Czytaj także:

<<Filipek żył 84 lata i przez ten czas zdążył przepowiedzieć bardzo wiele. Co powiedział o trwającej pandemii?>>

<<Bracia Adam i Piotr Jaśkiewiczowie z Domu Pomocy Społecznej w Podzamku zagrali główne role w filmie "Z Bratem">>

 

*Odwiedź nasz profil na instagramie. Tylko tam wyjątkowe zdjecia i filmy z Kłodzka i okolic: https://www.instagram.com/klodzko24/

 

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Krechowie zwycięzcami programu „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”

Obrazek użytkownika Prrrr
  • Prrrr
  • 21-10-2021

Sukces Krechów to zasługa Prezesa PiS i naszego radnego Bartczaka .Panie ŚlaK a czym Pan się pochwalić może ? Rozdawaniem kasy po całym Powiecie na jakieś cele i to teź dzięki PiS Bartczak i Procak Rządzą tym miastem pozostali to pokusie .

Fot. archiwum redakcji

Kłodzko. PKS w Kłodzku wystawił na sprzedaż ponad 20 pojazdów, w większości autobusów. Najtańszy z nich można nabyć już za niecałe 4 tysiące złotych.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Kłodzko. Od piątku więcej łóżek na oddziale covidowym szpitala w Kłodzku. Decyzja zapadła wczoraj.

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×