REKLAMA

Nowe karetki transportowe

Kosztowały 455 tys. zł. Będą wozić chorych do innych szpitali.

Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy-Zdroju ma dwie nowe karetki transportowe. Kosztowały łącznia 455 tys. zł. Nowy tabor sanitarny, który szpital kupił za własne pieniądze, obejrzał senator Aleksander Szwed. Podczas spotkania, prezes SCM-u oraz pracujący w szpitalu lekarze przekazali parlamentarzyście szereg uwag, między innymi dotyczących funkcjonowania systemu ratownictwa medycznego. Senator obiecał doprowadzić do spotkania z wojewodą i ministrem zdrowia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowe karetki transportowe

foto: pixabay.com

Ta restauracja przeżyła kilka lat temu rewolucję Magdy Gessler. Kolejnej rewolucji może już nie przetrwać, bo samorządowcy chcą przerobić ją na mieszkania.

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Komedii ciąg dalszy. Miała się odbyć 24 października. Jednak zapowiadana na ten dzień rekontrola Zamku w Ratnie Dolnym nie odbyła się.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×