REKLAMA

Gmina Kłodzko. Ukradła chłopcu rower sprzed kościoła

Chłopiec otrzymał rower w prezencie, miał dla niego ogromną wartość.

Fot. KPP Kłodzko

Złodziejka tłumaczyła się policjantom, że nie chciało się jej iść na piechotę do domu i dlatego ukradła cudzy rower.

Gmina Kłodzko. 15-latek pozostawił rower przed  kościołem i poszedł na mszę św. Chłopiec otrzymał rower w prezencie, miał dla niego ogromną wartość. Bardzo się z tego prezentu cieszył. Jednak nie długo. Gdy uczestniczył we mszy św., ktoś ukradł jego jednoślad. Po otrzymaniu informacji o kradzieży roweru, policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą.

W wyniku prowadzonych działań, już następnego dnia po zgłoszeniu funkcjonariusze ustalili osobę odpowiedzialną za kradzież. Podejrzaną okazała się 49-letnia mieszkanka powiatu kłodzkiego, która wykorzystała okazję i ukradła rower o wartości 1800 złotych. Tłumaczyła się policjantom, że nie chciało się jej iść na piechotę do domu i dlatego ukradła cudzy rower. Funkcjonariusze znaleźli jednoślad w jej mieszkaniu. Odzyskany przez policjantów rower został przekazany właścicielowi. 

K.Golak

 

Czytaj także:

<<Potężne wichury, jakie przeszły przez powiat kłodzki wyrządziły dużo szkód. Wiatr nie ustąpi także dzisiaj>>

<<Zamek w Ratnie Dolnym wraz parkiem zmieni właściciela. O zabytek walczyło trzech oferentów. Kim jest nowy właściciel?>>

<<Książkę Dagmary Kaźmierskiej można już kupić. O czym w niej przeczytamy?>>

 

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Gmina Kłodzko. Ukradła chłopcu rower sprzed kościoła

Fot. archiwum redakcji

Kłodzko. PKS w Kłodzku wystawił na sprzedaż ponad 20 pojazdów, w większości autobusów. Najtańszy z nich można nabyć już za niecałe 4 tysięcy złotych.

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Fot. Fb - Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna: Trwają przygotowania do sobotniego otwarcia Wioski Świątecznej. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×