REKLAMA

Ekspert WHO na plaży

Plaża Gorzuchów zaprasza do skorzystania z oferty łączącej edukację zdrowotną z realnymi działaniami na rzecz poprawy jakości życia.

To konkretne usługi prozdrowotne z wykorzystaniem warunków naturalnych plaży, świeżego powietrze, wody, lasu i kontaktu z przyrodą. Prozdrowotne spotkanie prowadzi edukator medycznym, dr Rusłanem Romanyszynem, z którym można omówić swoją sytuację zdrowotną i skonsultować leczenie. Dr Romanyszyn jest lekarzem z 15 letnim doświadczeniem za granicą (specjalizacja – medycyna sportowa), ekspertem Europejskiego Biura WHO w przeciwdziałaniu chorobom cywilizacyjnym, a także specjalistą ds. promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej w Centrum Medycznym Salus. - Rozmowa z edukatorem jest znacznie dłuższa niż wizyta lekarska, trwa 30-40 minut. W czasie tej rozmowy tłumaczę pacjentowi wszelkie sprawy związane z jego leczeniem. Jeśli pacjent cierpi na chorobę przewlekłą – jak cukrzyca, czy nadciśnienie, wyjaśniam mu, że leki nie zniwelują jego choroby, jedynie złagodzą objawy, natomiast konieczna jest zmiana stylu życia. Szczególnie ważna jest aktywność fizyczna – mówi dr Rusłan Romanyszyn. Propozycje klubu to m.in: konsultacje zdrowotne (część pierwsza – bezpłatna, część druga – 30 zł za osobę); wieczór bez kolacji (z zakwaterowaniem w domku, masaże, rąbaniem drewna i herbatą ziołowo-owocowa z ogniska – 80 zł za osobę); ognisko góralskie przy wodzie (20 zł za osobę); weekend dla ciała (obejmuje 2 noclegi w domku, masaż, ćwiczenia, ognisko i pieszą wycieczkę - 240 zł za osobę). Na prozdrowotne spotkanie można umówić się telefonicznie (tel. 661 112 226).
JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?
1. Umów się telefonicznie na konsultację – nr tel. 661 112 226 2. Przyjedź do Domków przy Plaży w Gorzuchowie w umówionym terminie. Pamiętaj, żeby na godzinę przed wizytą nie jeść ani nie pić 3. Zgłoś się do domku nr 1, gdzie przyjmuje doktor Rusłan Romanyszyn 4. Skorzystaj z darmowej konsultacji – rozmowy z doktorem 5. A jeśli będziesz chciał/a, również z dokładnej oceny stanu zdrowia – koszt 30 zł

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Ekspert WHO na plaży

Obrazek użytkownika takietam
  • takietam
  • 16-05-2019

Gdyby tak jeszcze wymieniony został piasek na Plaży Gorzuchów, bo obecny, kurzący się co nie miara, to tragedia.

Wybory parlamentarne 2019 nadchodzą wielkimi krokami. Już 13 października Polacy pójdą do urn. To doskonała okazja, by zostać członkiem komisji wyborczej. Trwa nabór kandydatów. Jakie warunki trzeba spełnić i ile można zarobić?

Trwa wyścig o podbój kosmosu. Od niedawna uczestniczą w nim także polskie firmy i naukowcy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×