REKLAMA

Z pucharem od wójta

Turniej piłki nożnej rozstrzygnięty. Kto wygrał?


Turniej piłki nożnej rozstrzygnięty
Walczyły zespoły z gminy Kłodzko

Puchar Wójta Gminy Kłodzko trafił do zespołu Odrodzenie I Szalejów Dolny. To ta drużyna okazała się najlepsza w rozgrywkach piłkarskich chłopców w kategorii juniorów młodszych, jakie odbyły się w sobotę, 19 stycznia, w Szalejowie Górnym. Finałową walkę zespół Odrodzenie I stoczył z Iskrą Jaszkowa Dolna, która zajęła drugie miejsce.


- Po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie meczu lepsi okazali się zawodnicy Odrodzenia Szalejów Dolny, wygrywając z Iskrą - relacjonuje Wojciech Midura, trener. Kolejne miejsca zajęły: Odrodzenie II Szalejów Dolny, Odrodzenie III Szalejów Dolny, LKS Bierkowice i Orlęta Krosnowice.

Przemysław Ziemacki

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Z pucharem od wójta

Każdego roku samorząd województwa przeznacza ze swojego budżetu 5 mln zł na ochronę zabytków. W tym roku pieniądze te pozwolą przeprowadzić renowację i najpilniejsze prace konserwatorskie przy 146 obiektach, w tym w siedmiu w powiecie kłodzkim.

To już pewne. Reaktywują linię.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×