REKLAMA

Starosta Kłodzki odwołał ALARM PRZECIWPOWODZIOWY

W różnych akcjach na terenie powiatu udział wzięło 120 wozów i 511 strażaków.

Fot. Gazeta Kłodzka

98 interwencji dotyczących m.in. zabezpieczania posesji workami z piaskiem, udrażnianie rowów i przepustów, wypompowywanie wody z piwnic. W różnych akcjach na terenie powiatu udział wzięło 120 wozów i 511 strażaków.
(dane z wczoraj, 29 czerwca). Starosta Kłodzki odwołał ALARM PRZECIWPOWODZIOWY na obszarze powiatu kłodzkiego. Zostaje jednak utrzymane pogotowie przeciwpowodziowe.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Starosta Kłodzki odwołał ALARM PRZECIWPOWODZIOWY

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×