REKLAMA

To bestia nie człowiek (drastyczne zdjęcia!)

To co wydarzyło się w sobotę, 11 maja, w Długopolu Dolnym normalnym ludziom nie mieści się w głowie. Brakuje też słów na określenie sprawcy, bo bestia i zwyrodnialec, to rzeczowniki za mało dosadne.

4-miesięcznego szczeniaka z olbrzymią raną na grzbiecie znaleziono w sobotę, 11 maja, w Długopolu Dolnym. Poraniony zwierzak trafi ł od razu do przychodni weterynaryjnej Aleksandra Ledowskiego w Bystrzycy Kłodzkiej. Miał spaloną olbrzymią połać skóry i kawałek ucha. - Pewności nie mam, ale rany wyglądały, jakby ktoś Mikusia, bo tak pieska nazwaliśmy, przypalał palnikiem gazowym – mówi weterynarz Aleksander Ledowski. Piesek przeszedł kilkugodziną operację. Jego stan jest już stabilny. Szczeniak zaczął też jeść. Czeka go jednak co najmniej 2-tygodniowy pobyt w lecznicy. - To młody piesek i ma duże szanse na wyzdrowienie – zapewnia Ledowski. - Jest już kobieta, mieszkanka Kłodzka, która deklaruje, że po wyleczeniu zaadoptuje Mikusia. Będzie więc happy end w tej strasznej historii – dodaje weterynarz. Jego zdaniem przypadków znęcania się nad zwierzętami wciąż jest dużo, ale większość nie aż tak drastycznych. Postępowanie w sprawie znęcania się nad psem prowadzi kłodzka policja - O przestępstwie powiadomił nas weterynarz. Teraz ustalamy kto był właścicielem psa i kto dokonał tego strasznego czynu – mówi Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa kłodzkiej policji.
Pomóż ukarać zwyrodnialca
> Jeśli wiesz do kogo należał ten pies skontaktuj się z policją (tel. 112) lub nasza redakcją (tel. 512 198 512) > Jeśli widziałeś, co wydarzyło się w Długopolu Dolnym w sobotę, 11 maja, zadzwoń na policję (112) lub do naszej redakcji (512 198 512) > Piesek w ubiegłym tygodniu był widziany na ul. Kolejowej w Bystrzycy Kłodzkiej

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): To bestia nie człowiek (drastyczne zdjęcia!)

Wybory parlamentarne 2019 nadchodzą wielkimi krokami. Już 13 października Polacy pójdą do urn. To doskonała okazja, by zostać członkiem komisji wyborczej. Trwa nabór kandydatów. Jakie warunki trzeba spełnić i ile można zarobić?

Trwa wyścig o podbój kosmosu. Od niedawna uczestniczą w nim także polskie firmy i naukowcy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×