REKLAMA

Odpłatne SCM

Nie chcesz czekać w kolejce Skorzystaj z odpłatnej interny

Polanickie Specjalistyczne Centrum Medyczne uruchomiło odpłatną poradnię internistyczną. W przychodni dyżury pełnić będą dwaj specjaliści: w poniedziałki od godz. 15.00 lek. med. Marek Chmielowiec, specjalista chorób wewnętrznych, a dr nauk med. Joanna Szykowska–Styczyrz, specjalista chorób wewnętrznych i kardiolog 24 lutego, 3 marca i 24 marca od godziny 14.00. Pierwsza wizyta wraz z EKG w odpłatnej przychodni kosztuje 130 zł. Więcej informacji oraz rejestracja pod nr telefonu 74/ 862 11 00 wew. 259. Drugi miesiąc w SCM-ie funkcjonuje także odpłatna pracownia rezonansu magnetycznego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Odpłatne SCM

Obrazek użytkownika Jurek
  • Jurek
  • 20-02-2017

No to mamy płatną pomoc w szpitalach.
Obrazek użytkownika Ela
  • Ela
  • 21-02-2017

No to nie mało kosztuje
Obrazek użytkownika X
  • X
  • 21-02-2017

A to idzie do kieszeni SCM, czy lekarza?

foto: dolny-slask.org.pl

Mieszkańcy zapowiadają protest jeżeli nie będzie porozumienia w sprawie rozbudowy kamieniołomu w Tłumaczowie. Zielone światło dadzą, jeżeli właściciele popularnych „kamyków” spełnią ich żądania.

Do tragedii doszło nad ranem w Nowej Rudzie. Nie żyją trzy osoby. Dwie trafiły do szpitala.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×