REKLAMA

Remont zakończony

foto: FB Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Jej przebudowa kosztowała blisko 6 milionów złotych. 5 milionów pochodziło z Unii. Przebudowa drogi powiatowej nr 3274 D dobiegła końca.

Przebudowana droga powiatowa to droga nr 3274 D Mostowice - Poniatów - Niemojów - Lesica - Międzylesie, na odcinku Międzylesie ul. Wojska Polskiego -Lesica-Niemojów - Przejście Graniczne. 5 milionów złotych na remont udało się pozyskać z zewnątrz. Z własnej kieszeni powiat dołożył do inwestycji prawie 500 tys. zł. 411 tys. dało Nadleśnictwo Międzylesie. Całkowity koszt inwestycji to blisko 6 milionów złotych.
Drogę modernizowała firma Drogmost. Dzięki zakończeniu inwestycji, kierowcy mają do dyspozycji 11 kilometrów nowej drogi łączącej Międzylesie z przejściem granicznym w Niemojowie. Dalej tą drogą możemy dojechać do Mostowic, Zieleńca i Dusznik Zdroju, jest to tzw. odcinek drogi Śródsudeckiej stanowiący ważny element drogi turystycznej tej części powiatu kłodzkiego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Remont zakończony

Obrazek użytkownika Ale jaja
  • Ale jaja
  • 10-10-2018

Towarzystwo wzajemnej adoracji. A gdzie Surmowa już was zostawiła?
Obrazek użytkownika Ferdek
  • Ferdek
  • 14-10-2018

Monisia jak zwykle nic nie zrobiła.A pierwsza do nożyczek
Obrazek użytkownika maya
  • maya
  • 15-10-2018

Skandal w Słupcu. Skandal na ul. Kwiatkowskiego. 500 Tirów dziennie. 10 000 Tirów miesięcznie. Wszyscy mieszkańcy Słupca zostali skazani na *trujące spaliny *ciągły hałas *kurz *pył krzemowy (krzemica) *spadające kamienie z naczep *zakorkowane miasto przez tysiące Tirów *brud i syf. Drogę odbierali: posłanka Wielichowska (PO) starosta Awiżeń (PO) dyr ZDP Sijka prezes KSS Madej. Uciekli przed mieszkańcami

Bystrzyca jest mi o tyle bliska, że mieszkam w niej wiele lat; z nią związałem te dobre dni i część kiepskich lat. Nie sposób więc przejść obojętnie obok jubileuszu miasta – uzasadnia Edward Kul.

foto: ilustracyjne: pixabay.com

Egzaminy na motocyklowe prawo jazdy w Kłodzku? O tym rozmawiano w starostwie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×