REKLAMA

XI Jarmark Średniowieczny

fot. Jaromi Ł.

XI Jarmark Średniowieczny 2016 na Zamku Grodno

14-15 maja na zamku Grodno w Zagórzu Śląskim odbył się już szósty jarmark średniowieczny, kultowa impreza zgromadziła wielu uczestników którzy mogli przenieść się w czasie i poczuć klimat średniowiecza. Walki rycerskie, sceny inkwizycji wzbudziły wiele zainteresowania, dodatkowo na można było obejrzeć średniowiecznych rzemieślników przy pracy, a także nabyć ich produkty.
Punktem kulminacyjnym imprezy była bitwa. Starcie się wszystkich wojowników i rycerzy na ubitej zamkowej ziemi. Co roku przybiera ona nieco inny charakter i stanowi świetną zabawę zarówno dla walczących, jak i obserwatorów. Dla osób stroniących od szczęku metalu przygotowane będą również inne atrakcje. Będzie można nauczyć się średniowiecznych tańców, posłuchać muzyki z tego okresu i poszukać ukrytego skarbu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): XI Jarmark Średniowieczny

Obrazek użytkownika Hiacynta
  • Hiacynta
  • 15-06-2016

Coś dla mnie !

Przedstawiamy dane frekwencyjne w drugiej turze wyborów prezydenckich w niedzielę, 12 lipca.

Fot. MM

Mieszkańcy powiatu kłodzkiego od rana głosują w wyborach prezydenckich. Póki co w lokalach wyborczych nie ma kolejek. Nie doszło także do niepokojących zakłóceń.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×