REKLAMA

Strachy na Lachy zagrają w Lądku

foto: FB UM Kłodzko

20 września w Lądku Zdrój startuje XXIII Festiwal Górski.

Trwają przygotowania do tegorocznej edycji festiwalu. Lada dzień znany będzie też jego program. Już dziś jednak możemy powiedzieć, że w trakcie festiwalu odbędzie się ceremonia rozdania Złotych Czekanów 2018, czyli najważniejszej nagrody wspinaczkowej na świecie.
Z kolei impreza integracyjna Festiwalu Górskiego będzie najważniejszym wydarzeniem sobotniego wieczoru. O godz. 22:00 pod gołym, lądeckim niebem zagrają Strachy na Lachy.
Impreza integracyjna z koncertami koszt:
do 15.09 - 35 PLN
po 15.09 - 40 PLN
Po szczegółowe informacje zapraszamy na str:
http://www.festiwalgorski.pl/bilety/

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Strachy na Lachy zagrają w Lądku

W Karłowie powstaje parking na 87 samochodów. W tym 3 miejsca przeznaczone będą dla osób niepełnosprawnych, a 3 dla autobusów. Tempa prac nie spowalniają nawet warunki pogodowe, bo kostka gdy padał śnieg układana była w namiotach.

27 lutego Rada Powiatu Kłodzkiego podjęła uchwałę w sprawie likwidacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Czy to kończy sprawę? Nic podobnego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×