REKLAMA

Strachy na Lachy zagrają w Lądku

foto: FB UM Kłodzko

20 września w Lądku Zdrój startuje XXIII Festiwal Górski.

Trwają przygotowania do tegorocznej edycji festiwalu. Lada dzień znany będzie też jego program. Już dziś jednak możemy powiedzieć, że w trakcie festiwalu odbędzie się ceremonia rozdania Złotych Czekanów 2018, czyli najważniejszej nagrody wspinaczkowej na świecie.
Z kolei impreza integracyjna Festiwalu Górskiego będzie najważniejszym wydarzeniem sobotniego wieczoru. O godz. 22:00 pod gołym, lądeckim niebem zagrają Strachy na Lachy.
Impreza integracyjna z koncertami koszt:
do 15.09 - 35 PLN
po 15.09 - 40 PLN
Po szczegółowe informacje zapraszamy na str:
http://www.festiwalgorski.pl/bilety/

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Strachy na Lachy zagrają w Lądku

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×