REKLAMA

Spotkanie z podróżnikiem

Przez drogi i bezdroża Armenii i Gruzji poprowadzi podróżnik Bolesław Grabowski

Już po raz kolejny zapraszamy Państwa do Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej (sala widowiskowa) na spotkanie z Coolturystą znanym podróżnikiem Bolesławem Grabowskim.

Pochodzi z Nowej Rudy. Ukończył studia geomorfologiczne we Wrocławiu. Przez wiele lat był nauczycielem geografii. Kocha podróże i uwielbia obserwować ludzi, szczególnie tych pochodzących z innych, odmiennych od naszej, kultur. Zwiedził Japonię, Australię, Peru, Boliwię, Kanadę, USA, Indie, Egipt, kraje Afryki Środkowej i wiele państw europejskich. Obecnie prowadzi w szkołach prelekcje nt. podróży, podczas których prezentuje slajdy i pamiątki, opowiada o ludziach, zabytkach i przyrodzie.

Projekt Coolturysta to propozycja dla tych, którzy chcą miło i pożytecznie spędzić swój czas wolny w górach i na szlakach. Głównym celem projektu jest poznanie swojej małej ojczyzny, jak również poznawanie innych Regionów Świata. W ramach działalności odbywają się spotkania plenerowe i stacjonarne z podróżnikami, przewodnikami, hobbystami itp. Wszystkich poszukiwaczy przygód oraz miłośników wędrówek zachęcamy do udziału w organizowanych zajęciach.

Projekt „CoolTurysta na Ziemi Kłodzkiej” realizowany jest w ramach programu grantowego
DZIAŁAJ LOKALNIE dofinansowanego za pośrednictwem FUNDUSZU LOKALNEGO MASYWU ŚNIEZNIKA.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Spotkanie z podróżnikiem

Każdego roku samorząd województwa przeznacza ze swojego budżetu 5 mln zł na ochronę zabytków. W tym roku pieniądze te pozwolą przeprowadzić renowację i najpilniejsze prace konserwatorskie przy 146 obiektach, w tym w siedmiu w powiecie kłodzkim.

To już pewne. Reaktywują linię.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×