REKLAMA

Skowroński: Elektryczny kibel

O pijalni, której nikt nie chce i sieci Wi-Fi, dzięki której Park Strażacki zapełniłby się kłodzczanami pisze Ryszard Skowroński.

 

O pijalni, której nikt nie chce i sieci Wi-Fi, dzięki której Park Strażacki zapełniłby się kłodzczanami pisze Ryszard Skowroński


Ścisłe umysły w naszym mieście głowią się nad rozwiązaniem pewnej zagadki.

Ogłaszający (Urząd Miasta w Kłodzku) wymyślił przetarg na ajencję  pijalni i szaletu w Parku Strażackim. Mimo zachęcającej ceny wyjściowej (w kwocie 20 złotych za całość) okazuje się, że zainteresowanie taką formą przedsiębiorczości w Kłodzku jest żadne. Nie wiem co może odstraszać potencjalnych kłodzkich biznesmenów od - wydawałoby się – tak atrakcyjnej oferty?


PRZECZYTAJ Poseł Dąbrowski do Skowrońskiego: Pedofilów w kłodzkim szpitalu nie ma a w przedszkolach jest wystarczająco miejsc dla dzieci


Dywaguję zatem, co?

Wydaje mi się, że może są to jakieś ukryte koszta lub przeszkody. Na przykład: może to być logistyczna zagadka pod tytułem, woda z plastikowej beczki w plastikowym kubku, o pojemności 200 mililitrów w cenie 50-ciu groszy.

Czego zatem nie ogarniają ratuszowe umysły, czego nie ogarnia słońce Sudetów, co przerasta burmistrza? Co dopadło tę sztandarową inwestycję i jej władnego? Co tak przypiliło to ,,zjawiskowe boom”, żeby zaraz za 20 złotych plus VAT…..?!

Chyba nie brak rąk do pracy?!

Mnożą się pytania.

Panie burmistrzu niech się Pan nie wygłupia. Po co panu ten outsourcing?

Podpowiem Panu.


PRZECZYTAJ: nikt nie chce pijalni. Miejskie pieniądze wyrzucone w błoto?


Wystarczy ustalić dyżury wśród ratuszowej braci - w ramach ,,nagrody” oczywiście. Proszę oddelegować wyróżnionych urzędników do tych pilnych zadań. Odwiedzający te miejsca będą mogli napić się płynu i wydalić płyny ustrojowe, też będą mogli… A przez Pana wrodzone zdolności do komplikowania wszystkiego, oni nie mogą tego robić!

Mam jeszcze pomysł. Wi-Fi. Powaga.

Niech Pan zacznie tworzenie nowoczesnego społeczeństwa od udostępnienia sieci internetowej w publicznej przestrzeni, a nie szaletu urastającego do rangi wydarzenia gospodarczego ,,Kłodzko 2012”.

Nikt być może w tym pańskim kiblu nie będzie surfował, chociaż głowy nie dam, ale już w parku chętniej, w okolicy fontanny również. Mamy specjalistów od bezpieczeństwa sieci i w sieci od bezpieczeństwa, też mamy. Wszystko więc, zostanie w rodzinie. Nie ma strachu. Można iść w Internet.

W ostateczności pańscy ,,wyróżnieni” nie będą się nudzili, doposaży Pan ich w przenośne łącza, a oni przy okazji odwdzięczą się panu np. poprawnością myślenia na forum Kłodzko24eu. To tak na wypadek, gdyby choć przez chwilę nie było ruchu w okolicach "kibelka".

Czy może Pan pochwalić się, jeszcze przypomnieć wyborcom w najbliższym Kurierze najlepiej, ile ta ,,parkówka”(notabene fajna) kosztowała budżet miejski? Bo wie Pan, stworzenie ,,niechcianego” tzw. miejsca pracy to już mistrzostwo samo w sobie jest, ale przecież musi mieć ono jakąś cenę?

Czy też nie daje to Panu spokoju? Czy to tylko ja jestem ,,elektryczny” jak ta Pańska oferta biznesowa skierowana do…? No właśnie do kogo?(!)

I żeby tak już do końca było 2 w 1 to słówko posłowi Dąbrowskiemu rzeknę w odpowiedzi….Przedszkola, miejsca w nich, to kanał totalny. Natomiast oddział psychiatrii sądowej przy kłodzkim szpitalu to też kanał. 19-stu w zeszłej kadencji to klepało a 8 wstrzymywało… się wstrzymywało (konkretnie: 29 września 2010).

Pana tam nie było wtedy ale koledzy byli.

Przeczytaj: Publiczna sieć Wi-Fi w Kłodzku?

Ryszard Wiktor Skowroński**Autor o sobie

Ryszard Wiktor Skowroński.

Moje zainteresowania w sferze społecznej to ekonomia, gospodarka, samorząd.

W sferze prywatnej rodzina,sport i zwierzęta domowe.

W sferze emocjonalnej Bóg, honor, ojczyzna.

Hobby to opisywanie  naszej ,,idealnej" rzeczywistości.

Praca to rynek nieruchomości i instrumenty finansowe.


Poglądy przedstawione w powyższym tekście są subiektywną opinią autora i mają na celu wyłącznie zarysowanie proponowanych przez niego idei. Wszelka pojawiająca się w nim krytyka dotyczy działań i opinii, nie osób.Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (106): Skowroński: Elektryczny kibel

Obrazek użytkownika ,,,
 • ,,,
 • 24-04-2012

To dobry kierunek obnażania słabości potęgi Burmistrza .
Obrazek użytkownika Tomasz
 • Tomasz
 • 24-04-2012

Wyrokiem Sądu Rejonowego w Kłodzku .Prokuratura w Ząbkowicach musi ponownie rozpatrzyć sprawę.Co na to vice.
Obrazek użytkownika DanaB
 • DanaB
 • 24-04-2012

autor? jaka firma z Wrocławia lub dalej, zajmująca się dostarczaniem internatu jest na tyle droga, żeby ratusz zgodził się skorzystać z jej usług? A od sieci rozległych znam faceta w Kaliszu, ale on jest, niestety, fachowcem, więc pewnie się nie nada.
Obrazek użytkownika ar-mo6@wp.pl
 • ar-mo6@wp.pl
 • 24-04-2012

Słuchajcie mamy bubel , ale teraz trzeba coś z tym zrobić bo ta konstrukcja rodem z "MAD MAX" plus szalet generuja koszty . Co teraz ? Rozbieramy i robimy plac zabaw dla Dzieci ala małpi gaj ? Czy stawiamy obok jednorękiego bandytę i liczymy , że ludzie z rozpędu coś wrzucą ? Tak się zastanawiam - może ktoś od promocji wody by się wypowiedział ? Np. wicedyrektor do spraw promocji z wodoaciągów kłodzkich - jest od wody i od promocji to musi w takim razie być kreatywny człek co się pijalniom (szczególnie wody) nie kłania. Wydaje mi sie, że przy współpracy wydziału do spraw zwoju miasta to mogło by się czymś niesamowitym objawić . No przynajmniej tak niesamowitym jak sama pijalnia , która się do tego zwoju właśnie przyczynia. Czy państwu też kojarzy się to wszystko z filmem "Miś" ? " - Po co jest ten miś ? - Nikt nie wie po co, także nie musisz się obawiać , że ktoś zapyta. - To jest miś na skalę naszych możliwości ( ...) i to nie jest nasze ostatnie słowo " To tak jak z tą pijalnią [url]http://www.youtube.com/watch?v=P00x0YPysJg&feature=relmfu[/url] 12 minuta i 22 sekunda - Było by śmiesznie , ale mamy proszę państwa takiego "misia" w parku, a do tego jeszcze szalet . I co my teraz z tym zrobimy ?
Obrazek użytkownika Pokrzywdzeni
 • Pokrzywdzeni
 • 24-04-2012

Panie Ryszardzie mieliśmy wątpliwości i mamy ,widząc Pana poczynania idące w tym kierunku kiedy był Pan motorem napędowym przeciwko Bogusławowi mamy nadzieje że Pan dalęj będzie tym dryniem prawdziwym i chcemy zjednoczyć siły by tą ośmiornicę pokonać .Tak ośmiornicę od dzisiaj można zgodnie z prawem nazywać i prokuraturę i burmistrza ośmiornicą wynik umorzenia
Obrazek użytkownika Jowita
 • Jowita
 • 24-04-2012

Ryszardzie w artykule przebija się sarkazm. Co chciałeś powiedzieć mieszkańcom? Rysiek ty nie masz koncepcji w strategii zmiany władzy w Kłodzku. Dlatego prubuj pisać nie obrażając osób publicznych.
Obrazek użytkownika ,,,
 • ,,,
 • 24-04-2012

Śmiejecie się z pijalni,a widzieliście w parku schody? niżej fontanny,nikt nie wie po co są bo wychodzą w błoto tam gdzie kiedyś było boisko do siatkówki naprzeciwko przychodni.
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 25-04-2012

Ta inwestycja powinna zostać zgłoszona do jakiegoś konkursu na deblilizm 100-lecia. Powinna być pokazywane razem z gondolami w Brukseli, aby mogli tam zobaczyć na jakie cele przeznaczane są unijne pieniądze.
Obrazek użytkownika autor
 • autor
 • 25-04-2012

Obrażać?;D Dobre sobie. Czy to ja produkowałem broszury przed wyborami samorządowymi w 2010 roku i zaśmiecałem nimi całe miasto? Jeżeli uda się wykolegować Szpytmę i cały jego folwark to już nic nie będzie tak samo nigdy w tym mieście. To chyba wiadomo? Strategia/taktyka a potem technika. Strategię dopniemy, taktykę opracujemy, technikę już mamy. ;D ps. Jeżeli ktoś jest wrażliwy to proponuję zmienić zainteresowania z politycznych na ogrodnicze.
Obrazek użytkownika ar-mo6@wp.pl
 • ar-mo6@wp.pl
 • 25-04-2012

Debilizm to może akurat nie( chyba) , ale wygląda to na bezbolesną bardzo groźną niekompetencję lub tak ja wyżej napisałem objaw "misizmu" - można było inaczej , lepiej . Ja rozumiem , że wi-fi w obrębie pijalni miało by uatrakcyjnić , a po naszemu przykryć nieco złe wrażenie . Ciężko , ale jest przynajmniej jakiś pomysł szkoda , że wykonawcy o tym nie pomyśleli , no ale niepomyśleli też , ze takie stalowe , zielone monstrum to słaba atrakcja , tym słabsza w połączeniu z kolejny niefunkcjonującym ( jak fontanny na świeżutkim placu św. Jana) wynalzkiem czyli pijalnią ( a co bardziej niesamowite ) przywożonej wody . Może faktycznie lepiej było by gdyby ludzie spoglądali na ekrany swoich urzadzeń na których będą mogli korzystać z sieci bezprzewodowej niż na pozostaość po epoce przemysłu cięzkiego. Godna zastanowienia jest także sytuacja, którą przedstawiłem w wątku "nikt nie chce pijalni... " odnośnie wysokości wadium w porównaniu do koncesji na usługi "wodociągowe".
Obrazek użytkownika autor
 • autor
 • 25-04-2012

Słowo ,,Wyprowadzka" nabrało w Kłodzku nowego znaczenia. Domyślcie się... ;D
Obrazek użytkownika autor
 • autor
 • 25-04-2012

Podpowiedzieć? Czy to jest czytelne, aż nadto, co tu taj się wyprowadza?;D
Obrazek użytkownika Kinga
 • Kinga
 • 25-04-2012

To tak jak z gondolami też niefunkconują nie ma ich nawet [url]http://www.youtube.com/watch?v=eM_wD96WEAw&feature=share[/url]
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 25-04-2012

DanaB wyleczyła mnie niech piszą inni co im płacą a płacą Swoje poglądy zostawiam sobie ,sorry jeśli kogoś uraziłem.
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 25-04-2012

Arku Sorry bo to ja wywołałem temat znajdź dziewczynę a ktoś inny dodał głupotę. Arku nie jestem tym na A ale miałem zlecenia od nich miałem. Sorry
Obrazek użytkownika informator
 • informator
 • 25-04-2012

Boguś z ekipą szuka jelenia po parku :D:P
Obrazek użytkownika czytelnik
 • czytelnik
 • 25-04-2012

Brawo Panie Ryszardzie. Temat bardzo dobry a i komentarzom nic nie brakuje. Ciekaw jestem co z "kwietniówkami" tak szumnie zapowiadanymi. Turyści też jakoś tak się "pchają" na te kłodzkie atrakcje. Wczoraj widziałem wycieczkę, tj młodzież szkolną z nauczycielami. Podjechali na parking, "zaliczyli" twierdzę i odjechali w kierunku Polanicy. Miejmy nadzieję, że w maju to się zmieni. Smutne to, że jesteśmy tylko miastem przelotowym. A z szaletem w parku koło straży to chyba jakiś żart. Chodzi tam ktoś?
Obrazek użytkownika szalet
 • szalet
 • 25-04-2012

nieczynny:(
Obrazek użytkownika wiadomo kto
 • wiadomo kto
 • 26-04-2012

JacekB , no dawaj komentarz.......Co o tym wifi, sądzisz? Przecież wolny dostęp to średnie zagrożenie dla waszych usług.... Tak? Nie?;D
Obrazek użytkownika ,
 • ,
 • 26-04-2012

Władze robią imprezy na poziomie gminnym dla gminu. Kultura przez duże K skończyła się z nastaniem Dąbrowskiego, a teraz mamy kontynuację jedynie słusznej linii.Majówki masówki. Tylko to już było. Ile razy można słuchać ŁZY chyba, że władzuni zbiera się na płacz:D:D:D:D
Obrazek użytkownika J.@
 • J.@
 • 30-04-2012

Śmieszni jesteście ;D;D he he ekonomiści z lombardu ,chcą do władzy z czym do ludzi co macie im do powiedzenia ;D;D he he he czy wy macie jakiegoś lidera któremu by ktoś mógł zaufać. ;D;D Ryszardzie dobrze ci radzę zajmij się lombardem, a politykę i ekonomię zostaw nam ,my naprawdę się na tym znamy a efekty widać i słychać.
Obrazek użytkownika $$$$
 • $$$$
 • 30-04-2012

Szukasz Pan Pracy a my ją mamy:D:D Zastanów się co robisz ,nie pal mostów i nie wchodź do grzęzawiska ;D;D Jesteś młodym człowiekiem - całe życie przed tobą- może być wspanialsze. Pozdrawiam i czekam
Obrazek użytkownika zula
 • zula
 • 30-04-2012

dolarku i J.@ gdybym miała wybierać, to do rzetelnej i dobrej roboty pierwszym w kolejce był by pan Ryszard. O was nawet nie chcę myśleć. Usta macie pełne frazesów. Sypiecie fałszywymi srebrnikami i mamicie ludzi blichtrem.
Obrazek użytkownika $$$
 • $$$
 • 30-04-2012

Proponujemy pracę źle , nie też źle .;D;D;D Jesteście kojotami głodnymi ujadającymi na pustyni - nie widząc obok życiodajnej oazy . Pan Arkadiusz przyjdzie i będzie szczęśliwy .
Obrazek użytkownika Magdalena York
 • Magdalena York
 • 30-04-2012

Ekonomia i makroekonomia jest atutem tej władzy .Tak jak w Vabank stawia się wszystko na jedną kartę albo się wygrywa albo przegrywa ,To co widzę w Kłodzku idąc na cało wygrywają.Tak wygląda sukces .
Obrazek użytkownika $$$
 • $$$
 • 30-04-2012

Czy ty poza Kłodzkiem byłeś gdzieś w nowoczesnym świecie choćby w USA. Jak byś był to byś zobaczył cząstkę ta którą w Kłodzku się buduje. Nowoczesność to kapitalizm ,tam się liczą wielcy z nazwiskiem i coś znaczący u nas pomału tak samo się dzieje ,chcecie władzy by ją posiąść trzeba być kimś mieć nazwisko i coś znaczyć .Wielkim świecie mały ,mała firma nic nie znaczą . Kierunek obrany na wielkie sklepy korporacje to przyszłość i dobry kierunek dla naszego rozwoju .
Obrazek użytkownika gzk
 • gzk
 • 30-04-2012

Większych głupot nie można było wymyślić. Powiem Wam ,że na nowoczesne lotnisko we Wrocławiu nie ma Wi-Fi co można uznać za skandal! Dopiero jakieś restauracyjki żeby przyciągnąć pasażerów wzięły sięza robotę. A ja siępytam. Gdzie włądze lotniska? Trzepią grubą kasę i mają pasażerów głęboko gdzieś!
Obrazek użytkownika re
 • re
 • 30-04-2012

,,..Niech Pan zacznie tworzenie nowoczesnego społeczeństwa od udostępnienia sieci internetowej w publicznej przestrzeni, a nie szaletu urastającego do rangi wydarzenia gospodarczego ,,Kłodzko 2012”...." .......................................... .....W ostateczności pańscy ,,wyróżnieni” nie będą się nudzili, doposaży Pan ich w przenośne łącza, a oni przy okazji odwdzięczą się panu np. poprawnością myślenia na forum Kłodzko24eu. ...";D
Obrazek użytkownika $$$
 • $$$
 • 30-04-2012

Groch z kapustą krotko o twojej wypowiedzi. he he he he;D;D;D;D;D;D Kibel działa .pijalnia działa ,fontanny działają i gondolę będą pływać a elektrownie niech nie kombinują z wodą.;D;D Idziemy do przodu ku trzeciej kadencji.Mamy wyrobione i sprawdzone nazwiska. a wy co macie???
Obrazek użytkownika lajkonik
 • lajkonik
 • 01-05-2012

.. wkrótce zobaczysz...;D;D;D
Obrazek użytkownika @@
 • @@
 • 01-05-2012

Bogusław Szpytma ---Burmistrz ,ekonomista Henryk Urbanowski vice- Burmistrz Witold Krzelowski vice Burmistrz Andrzej Dabrowski------Poseł RP Leszek Rogalewski------Doradca menager Artur Paprota ------------Prezes Marek Szpak -------------Prezes Marcin Nowakowski -----Sekretarz Aneta Macherzyńska ----Dyrektor Agnieszka Czuczwara ----Skarbnik Piotr Brzostowicz ---------Przewodniczący Rady + 11 wspaniałych Ci ludzie zapracowali na swoje nazwisko są kimś. Efekty ich ciężkiej pracy widać.
Obrazek użytkownika zula
 • zula
 • 01-05-2012

Tak, widać???? Szczególnie w okolicach kasy.
Obrazek użytkownika .@
 • .@
 • 01-05-2012

Piotr Brzostowicz, Leszek Rogalewski , Grzegorz Muskała , Grzegorz Wnuk , Stanisław Ferenc, Armin Jarosz, Adam Kowalski, Zdzisława Górska, Danuta Kołt , Jolanta Kobak , Karolina Żurek , Bronisława Papierowska, Tadeusz Kmiecik , Andrzej Kucab , Zuzanna Kasprzyk Wojciechowska , Marian Kłusak , Teresa Ludwin , Teresa Grzegorzewska , Eugeniusz Bednarczyk , Maksymilian Rogalewski , 1 CZŁONEK RADY Z OPOZYCJI TAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ ZA DWA LATA NOWA RADA.
Obrazek użytkownika x-factor
 • x-factor
 • 01-05-2012

Buhaha maksiu, uwiąd starczy, zdrajcy, belfry, nieuki , konowały, etc. Buhahahaa wymiękam.
Obrazek użytkownika paweł
 • paweł
 • 02-05-2012

Lista dla Prokuratury tylko nie miejscowej!
Obrazek użytkownika $$$$
 • $$$$
 • 02-05-2012

I jak chcecie wygrać nie mając nazwisk ;D;D my mamy nazwiska i za dwa lata będzie ich 21 pospólstwo poprze ;D;D;D wy kogo macie nieudaczników ;D;D którzy walczą o własny prywatny interes a to elektrownia a to hipermarkety itd ;D;D społecznictwa uczcie się pomagać drugiemu i służyć miastu to nasz cel i sukces a nie prywata.;D;D
Obrazek użytkownika $$
 • $$
 • 02-05-2012

Panie Pawle Prokuratury są niezawisłe niezawisłe w Kłodzku mamy najlepszą Prokuraturę najuczciwszą wie co i jak .
Obrazek użytkownika Joanna .M
 • Joanna .M
 • 03-05-2012

Henryk Urbanowski - witam Panią Dyrektor KCKSiR Anetę Macherzyńską , Witam Pana podpułkownika Aleksandra Macherzyńskiego .Od rodzinne święto patriotów nowej słusznej generacji.
Obrazek użytkownika Jerzy M.
 • Jerzy M.
 • 03-05-2012

To co zobaczyłam dzisiaj na uroczystościach z okazji 3-ego Maja ,to istny miting wyborczy jednego wszechwiedzącego ugrupowania ,mowy tylko oni i jakieś parę zdań Starosty .Przykro mi że nawet święta Narodowe są wykorzystywane do niecnych praktyk kampanii wyborczej . Prowadząca to spotkanie Pani niech najpierw sobie w domu kilka razy przeczyta , bo to co pokazała było żałosne y .y ę .
Obrazek użytkownika Józef .T
 • Józef .T
 • 03-05-2012

Pani Tereso niech Pani nie da się wmanewrować w ich tryby ,to są ludzie zła ich zamiarem nie jest Pani jako osoba wspaniała i oddająca się słusznej sprawie pomocy ludziom poszkodowanym przez los . Pozyskanie Pani ma służyć niecnej kampanii dyskredytacji Pani w oczach społeczeństwa jako osoby przekupnej ,łasej na stanowiska i bolesne na kasę .Pani Tereso nie pasuje Pani do tego niecnego towarzystwa ludzi kariery za publiczną kasę.
Obrazek użytkownika ??????????
 • ??????????
 • 03-05-2012

mam wrażenie,że Tereska ze swoją sprawiedliwością nie pasuje do żadnej z band.Chciałaby pogodzić 2 strony, a nie ma na to szans, bo jedni i drudzy dobrzy! a chorzy ludzie są i w mieście i w powiecie.proponuję niezależność.
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 03-05-2012

Dla niezależności to jeszcze trzeba nie być łasym na publiczne pieniądze. Czyli wyciągane z kieszeni ludzi, tych najbiedniejszych również.
Obrazek użytkownika wiadomo kto
 • wiadomo kto
 • 03-05-2012

Dotknąłeś sedna, że tak ujmę delikatnie,- interesowność Pani Teresy lub jej brak? ps. Sie przyjrzę....temu ,,godzeniu " stron.;D
Obrazek użytkownika .@
 • .@
 • 03-05-2012

He he kmiotki nie dorośliście do wiedzy i umiejętności pozyskiwania cennych ludzi przez naszego Bossa ;D;D;D;D He he król Maciuś 1 tak przekonuje że książęta uciekają do Cara . he he he.;D;D oj jeszcze ze dwóch wyjdzie oj wyjdzie he he he Ryszardzie od lombardu miałeś złoty róg a dzisiaj pozostał ci stóg he he he ;D;D;D;D
Obrazek użytkownika $$$
 • $$$
 • 03-05-2012

@ eczko masz rację miał oj miał złoty róg;D;D;D;D Dzisiaj 3-maja najwięcej oklasków otrzymał Burmistrz Henryk to o czymś świadczy ;D;D;D Tłumy pod parasolami pod mostem to jest to to.a jak dojdą gondole będzie sukces nad sukcesy ;D;D Elektrownie nie przeszkodzą .;D;D;D;D;D;D
Obrazek użytkownika Kasia
 • Kasia
 • 04-05-2012

czy ty czasem nie byłeś na doładowaniu ,kto klaskał sami sobie ,kto miał mowy sami swoi .Kompromitacja tej z kompromitowanej władzy .Dodam że witano swoich nawet żonę i męża .
Obrazek użytkownika Kinga
 • Kinga
 • 04-05-2012

komprommitację to możecie sobie poogladać w kronice [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100003698593080&ref=tn_tnmn[/url]
Obrazek użytkownika Marla
 • Marla
 • 04-05-2012

Z powodu tego że wątek " Koncert pod mostem " nie chce się otwierać jak należy przeklejam bardzo istotny wpis : [quote]reminiscencje sprzed kilku miesięcy........żenada! Napisane przez losloboss, maj 04, 2012 Z historycznego już topicu na tym forum [url] http://klodzko24.eu/przegld-prasy/2043-chce-ratowa-przed-bankructwem[/url] zacytuję wybranego posta - znacie te persony? cytat"" Lokalne komitety wyborcze Napisane przez Gość, październik 11, 2010 Właśnie wpadły mi w ręce nazwy lokalnych komitetów wyborczych z Kłodzka i okolic. I widać kamuflaż,z którego wniosek ,jakie będą grały na rzecz Szpytmy 1. KWW Bezpartyjni ul.Okrzei 29/II/29 , pełnomocnik wyborczy- [b]Aleksander Macherzyński,[/b]pełnomocnik finansowy- Paulina Korzeniowska 2. KWW Dolny Śląsk XXI ul.Łukasiewicza 4/2 pełnom.wyb.- Witold Krzelowski, pełn.finans.-Jolanta[b] Lachtara-Szemik [/b] 3. KWW Bogusława Szpytmy ul.Okrzei 17/7,p.wyb.-Anna Kierot , p.fin.-Bożena Bugajewska 4. KWW Niezależni 2010 , Śwęcko 8 , p.wyb.-[b]Aneta Macherzyńska [/b], p.fin.- [b]Grażyna Jaranowska [/b] 5. KWW Polanicki Komitet Obywatelski, Pl.Jagiełły 1, p.wyb.-[b]Marcin Mowakowski[/b] , p.fin.-[b]Magdalena Jaranowska[/b] Mieszanka urzędnicza , PiS owsko , LPRowsko ,SLDowska dodam że panieńskie nazwisko obecnej Pani Dyr. KROSIKU - [b]Jaranowska [/b] [/quote]
Obrazek użytkownika Piotr 1
 • Piotr 1
 • 04-05-2012

Cieniasy widać, że już nie macie o czym pisać.Opentała cię Marlo jakaś zapaść umysłowa. U nie docenionych w życiu tak bywa - nie martw sie. Głowa do góry. Idź prosto tylko yważaj na drzewa.
Obrazek użytkownika @
 • @
 • 04-05-2012

Cieniasy to wy ,:D:D:D:D Pan Ryssiio milczy pewnie lombard pod ratuszem otwiera ,belfer młot odezwał się:D:D:D zamilkł Misio taki kochany chłopaczek ale jadu ma co niemiara .;D;D;D Ciekawi mnie co się dzieję Misiu redaktorze z twoim brukowcem ;D;D;D zamilkł jak ty ? he he he Chyba bankructwo zawitało ;D;D;D Uduś od reklam słabo się stara he he he Miernoty wy do władzy ;D;D he he he Do łopaty drogi budować choć tyle pożytku z was by było he he

Polanica-Zdrój, 09-11 października

Piątek, 9 października

Organizacja mediów muzycznych w XXI wieku oraz zasady wykorzystywania praw autorskich
w tych mediach – Hirek Wrona
Teatr Zdrojowy, g.12.00, wstęp wolny

OFICJALNE OTWARCIE FESTIWALU
Hirek Wrona, Goście Festiwalowi
Muszla Koncertowa, g.18.00, wstęp wolny

KONCERT ARTURA ANDRUSA
PREMIERA PIOSENKI „PRZEBÓJ-ZDRÓJ”
Muszla Koncertowa, godz. 18.10, wstęp wolny

VIDEO-DANCING Z KAZIEM – HIREK WRONA
Muszla Koncertowa, godz. 20.00, wstęp wolny

Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×