REKLAMA

Kasting Agnieszki Holland

„Agnieszka holland” autorstwa Malwina Toczek / Wikimedia Commons

Kolejny termin! Kasting odbędzie się w Bystrzycy Kłodzkiej w poniedziałek, 18 maja, w MGOK, w godz. 11:00 - 18:00 - więcej informacji na załączonym plakacie

Kierownictwo produkcji filmu „POKOT” w reżyserii Agnieszki Holland poszukuje Statystów z okolic Międzylesia, Międzygórza, Bystrzycy Kłodzkiej, Nowej Rudy

"Pokot" to polsko-czesko-niemiecko-szwedzka koprodukcja, do której zdjęcia będą kręcone w Kotlinie Kłodzkiej w czerwcu bieżącego roku. Film realizowany jest na podstawie książki Olgi Tokarczuk : "Prowadź swój pług przez kości umarłych". Do udziału w filmie zapraszamy następujące osoby:
- Panów w wieku 25- 70 lat którzy wcielą się w role myśliwych (mile widziane osoby z wąsami lub panowie, którzy zechcą zapuścić wąsy na czas realizacji filmu )
- Pań i panów w wieku 20-70 lat do scen balu – szukamy osób z ciekawymi twarzami, kreatywnych, spontanicznych, pogodnych.
- Pań i Panów wieku 25-70 lat do roli urzędników, przechodniów i mieszkańców.

Poszukiwany jest też sobowtóra znanego aktora - Wiktora Zborowskiego z okresu lat dziecięcych. Chłopca w wieku plus minus 9 lat, szczupłego bruneta, łudząco podobnego do aktora.

Nabór statystów do filmu dla zainteresowanych osób odbędzie się we wtorek 12 maja w godzinach 10.00 do 18.00 w Miejsko -Gminnym Ośrodku Kultury w Międzylesiu , Plac Wolności 15. Można także wysyłać zgłoszenia mailowe ( zawierające aktualną fotografię, informacje o sobie, dane kontaktowe oraz aktualne wymiary) na adres : info@edwinfilm.pl (podczas spotkania będą Państwo proszeni o wypełnienie ankiety Statysty oraz wykonywana będzie fotografia)
Na planie zdjęciowym do filmu „POKOT” będą Państwo mieli możliwość przeżycia wspaniałej przygody, poznania jednej z najsłynniejszych reżyserek podczas pracy, współpracy z międzynarodową ekipa filmową – jednym słowem możliwość przeżycia wielkiej, filmowej przygody. Wszystkim osobom wybranym do udziału w filmie zapewniamy opiekę na planie zdjęciowym, napoje, posiłek oraz honorarium .

źródło: casting.wroc.pl

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Kasting Agnieszki Holland

Obrazek użytkownika eh
  • eh
  • 08-05-2015

Kasting - żal. Casting się pisze ciołki...
Obrazek użytkownika och!
  • och!
  • 09-05-2015

Po pierwsze "kasting" to poprawna forma (http://sjp.pwn.pl/sjp/;2563105). Po drugie "się pisze" chyba nie jest w zgodzie z gramatyką języka polskiego.

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×