REKLAMA

Chodził z piłą motorową po Rynku

Fot. FB/Michał Piszko Burmistrz Miasta Kłodzka

Poznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Koniecznie poinformuj o tym burmistrz Kłodzka. Mężczyzna ze zdjęcia w nocy chodził po kłodzkim rynku z odpaloną piłą motorową.
- Proszę o informację w prywatnej wiadomości. Zebrane materiały posłużą do złożenia przeze mnie zawiadomienia na policję.
Taka sytuacja, w której służby nie reagują, nie może mieć miejsca! - napisał na swoim profilu na Facebooku burmistrz Michał Piszko.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Chodził z piłą motorową po Rynku

Fot. PiMBP Kłodzko

17 września w kłodzkim Centrum Kultury Chrześcijańskiej odbyło się spotkanie z siostrą Benedyktą, autorką książki "Nieba w kolorze popiołu". Karolina Baumann, zanim wstąpiła do zakonu, ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Urodzona w aktorskiej rodzinie od dziecka fascynowała się teatrem i literaturą, i do dzisiaj łączy obie pasje, na co dzień ucząc w kłodzkim liceum, prowadząc grupę teatralną Dzikie Koty, a także pisząc wiersze i książki.

Fot. FB/Stronie Śląskie-AKtywni Z Natury

Znana jest już ostateczna lokalizacja umieszczenia SERC, do których zbieramy plastikowe nakrętki w Stroniu Śląskim. Mieszkańcy znajdą je: nieopodal skweru La Machine, przy ul. Kościuszki oraz
przy ul. Nadbrzeżnej, skrzyżowanie z ul. Zieloną, przy parkingu.

Nakrętki zbierane są na szczytny cel, aby pomóc w leczeniu chorych dzieci. Warto jednak pamiętać, że zbieranie nakrętek to także dbałość o środowisko, ponieważ nakrętki będą poddane recyklingowi.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×