REKLAMA

Pomóż złapać zwyrodnialca

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Komisariat policji w Bystrzycy Kł. wciąż prowadzi śledztwo w sprawie znęcania się nad 4-miesięcznym szczeniakiem. Kundelka (na zdjęciu) z obrażeniami ciała znaleziono 11 maja w Długopolu Dolnym, na poboczu drogi. - Do przestępstwa doszło między 7 do 11 maja. Z ustaleń wynika, że pies poprzez działanie sprawcy doznał poparzenia lewej strony klatki piersiowej, lewego ucha i nasady ogona, co spowodowało u niego martwicę tkanek – przypomina Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa kłodzkiej policji. - Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, który znęcał się nad zwierzęciem, okoliczności zdarzenia lub właściciela psa, proszone są o kontakt z komisariatem w Bystrzycy Kł. (tel. 74 811 11 03) lub Komendą Powiatową Policji w Kłodzku (tel. 74 647 32 22) – apeluje oficer prasowa. Przypomnijmy. 4-miesięcznego szczeniaka z olbrzymią raną na grzbiecie znaleziono w sobotę, 11 maja, w Długopolu Dolnym. Poraniony zwierzak trafił od razu do przychodni weterynaryjnej Aleksandra Ledowskiego w Bystrzycy Kł. Miał spaloną olbrzymią połać skóry i kawałek ucha. - Pewności nie mam, ale rany wyglądały, jakby ktoś Mikusia, bo tak pieska nazwaliśmy, przypalał palnikiem gazowym – ocenił weterynarz Aleksander Ledowski. Piesek przeszedł kilkugodzinną operację. Jego stan ustabilizował się. Szczeniak zaczął jeść.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Pomóż złapać zwyrodnialca

Obrazek użytkownika Adam
  • Adam
  • 15-08-2019

Dajcie mi namiary tego milego czlowieka chetnie z nim porozmawiam
Obrazek użytkownika Edward Grochowski
  • Edward Grochowski
  • 16-08-2019

Brak słów jak okreslic tego co to zrobił [DEBIL.BEZMÓZGOWIEC,HIENA ????]
Obrazek użytkownika Edward Grochowski
  • Edward Grochowski
  • 16-08-2019

Brak słów jak okreslic tego co to zrobił [DEBIL.BEZMÓZGOWIEC,HIENA ????]

Czy ta bezprecedensowa sprawa zamieni się w bezprecedensowy falstart? Kolejny termin rozprawy były proboszcz kontra biskup za trzy miesiące.

foto: pixabay.com

Od 490 tys. zł w podlaskich Przytułach do ponad 6 mld w Warszawie – tak według prognoz Ministerstwa Finansów ukształtują się przyszłoroczne dochody gmin i miast z udziału w podatku PIT. Z naszych podatków dochodowych wpłynie w 2020 roku do samorządowych kas blisko 55 mld zł. Ile wezmą nasze gminy?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×