REKLAMA

Kobiety niepokorne

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Koncerty w hołdzie kobietom, które na stałe zapisały się w pamięci publiczności i historii muzyki.

„Damskie Granie” w wykonaniu duetu LENDA / KOZUB to seria koncertów w trzech częściach, poświęconych największym kobiecym głosom i osobowościom. Czas na - zamykającą trasę - część trzecią. Podczas ostatniego koncertu, przypomnimy sobie „Kobiety Niepokorne” takie, jak: Agnieszka Chylińska, Natalia Przybysz, Maria Peszek, Doda, Kasia Kowalska, Janis Joplin, Amy Winehouse, Lauryn Hill, Grace Jones, Sinead O’connor, Alanis Morissette i duet TaTu.

Podczas części ostatniej - duet ma w planie nakręcić z publicznością kadry, które pojawią się w ich teledysku już niebawem, dlatego nie może Was z nami tego dnia zabraknąć!
Odbyły się już:
Cz. 1: DAMY POLSKIEJ PIOSENKI
Cz. 2: KRÓLOWE POP O MIŁOŚCI
Przed nami ostatnia
Cz. 3: KOBIETY NIEPOKORNE, która odbędzie się w następujących miastach:
15/03 -> Wałbrzych: https://web.facebook.com/events/402058623697058/
17/03 -> Pleszew: https://web.facebook.com/events/355283985106858/
23/03 -> Zagórze Śląskie: https://web.facebook.com/events/385641168915332/
29/03 -> Lądek-Zdrój: https://web.facebook.com/events/2687660907973068/

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kobiety niepokorne

Patryk Wild, radny sejmiku województwa dolnośląskiego spotkał się z władzami gmin Nowa Ruda i Radków. Omawiano koncepcję przejęcia linii kolejowej od samorządów i ponownego uruchomienia Kolei Sowiogórskiej. Ujawniamy pierwsze szczegóły tej reaktywacji.

Magdalena Wielczyk to pierwsza w historii Kolei Dolnośląskich kobieta, która poprowadzi pociągi i szynobusy w białożółtych barwach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×